Olete välja logitud
NESCAFÉ® jätkusuutlikkuse näpunäited

Jätkusuutlikkuse näpunäited

3 minutit

Kui me kõik teeme väikeseid muudatusi, võib neil olla suurem mõju, kui me arvata oskame. Kui seda korrutada miljonite kohvijoojatega, saab iga tass (või reisitass) võimaluse aidata kaasa muutuste saavutamisele. Avastage allpool mõned jätkusuutlikkuse näpunäited, mis võivad aidata vähendada teie keskkonnamõju.

patarimai dėl tvarumo

1. NÄPUNÄIDE: TARGEM VIIS KAASAVÕTMISEKS

Vahetades oma kaasavõetava topsi korduvkasutatava kohvitopsi* vastu, saate vähendada jäätmeteket, täites seda ikka ja jälle oma lemmik NESCAFÉ® kohviga. Innustage oma töökaaslasi ja levitage head soovitust kontoris.

*Kujutis illustreerimiseks, NESCAFÉ® tass ei ole Euroopas saadaval.

daugkartinis kavos puodelis

NÄPUNÄIDE 2: PRUULIMISEKS EI OLE VAJA KEETA

Parim temperatuur NESCAFÉ® kohvi jaoks on 80 ºC, mitte 100 ºC. See on maitsele parem ja veekeetja väljalülitamine enne keetmist säästab ka energiat. Kas teadsite, et täis veekeetja keetmine kolm korda päevas kulutab aastas umbes 110 kWh elektrienergiat? Kuumutades vett iga kord vaid 80 ºC-ni, võite säästa aastas 22 kWh, millest piisab 50-tollise LED-teleri toiteks 1375 tunniks! Järgmine kord, kui te vett kuumutate, lülitage keetja välja just siis, kui mullid tekivad. Samuti proovige alati täita oma veekeetja vaid vajaliku veekogusega. See muudab tassitäie paremaks ja aitab vähendada teie keskkonnamõju.

NESCAFÉ® stiklo perdirbimas

NÄPUNÄIDE 3: PAREM HOMNE ON TEIE KÄTES

See võib nõuda väikest lisatööd, kuid ringlussevõtt võib asja muuta. Kas teadsite, et NESCAFÉ® klaaspurkide ringlussevõtt säästab kuni 670 kg CO2e iga tonni ringlussevõetud kasutatud klaasi kohta*? Rääkimata sellest, et kasutatakse vähem klaasi algmaterjali. Seega, kui tegemist on ringlussevõtuga, siis võib väikegi kogus tõesti palju ära teha.

* Fédération Européenne du Verre d’Emballage, Brüssel (FEVE) tegelane.
NESCAFÉ® stiklo perdirbimas

NÄPUNÄIDE 4: AIDAKE OMA PURGIL TAAS ELADA

Kohvipurgi uuesti täitmine on lihtne ja kasutab vähem pakendit. Meie täitekotikeste abil saate oma purki ikka ja jälle uuesti kasutada. Meie kotikestes on 100% sama hea kohv! NESCAFÉ® täitekotikestega saate oma klaaspurgid uuesti täita 97% väiksema pakendikaaluga ühe grammi kohvi kohta, võrreldes meie NESCAFÉ® Gold Blendi 200 g purgiga. Teie väike jõupingutus aitab tõesti midagi muuta. Pidage lihtsalt meeles oma purki pesta ja kuivatada enne igat täitmist.

NESCAFÉ® stiklo perdirbimas

Tänased kogukonna lemmikud

Avastage veebilehelt kõige meeldivamaid artikleid
Atklājiet kafijas kultūru

Avastage rohkem artikleid teemal ...