main content
  • NESCAFÉ CLASSIC bez kofeinu

NESCAFÉ CLASSIC bez kofeinu

  WRITE A REVIEW

Užijte si nezaměnitelnou chuť NESCAFÉ CLASSIC ve variantě bez kofeinu. Ta nejlepší kávová zrna jsou zbavována kofeinu čistě přírodní cestou, pomocí louhování v horké vodě. To přirozeně zachovává jejich plnou chuť a bohaté aroma, které na NESCAFÉ CLAS...

Užijte si nezaměnitelnou chuť NESCAFÉ CLASSIC ve variantě bez kofeinu. Ta nejlepší kávová zrna jsou zbavována kofeinu čistě přírodní cestou, pomocí louhování v horké vodě. To přirozeně zachovává jejich plnou chuť a bohaté aroma, které na NESCAFÉ CLASSIC tolik milujete. Dokážete poznat rozdíl?

Zobraziť viac

Bezpečně odstraňujeme kofein z ohleduplně pěstovaných kávových zrn za použití pouhé vody, abychom zachovali osobitou chuť a aroma kávy.

Vychutnejte si NESCAFÉ CLASSIC bez kofeinu, který prošel procesem odstranění kofeinu pomocí namáčení zelených kávových zrn v horké vodě.

Vyzkoušejte i ostatní kávy z produktové řady NESCAFÉ. Objevte i další varianty s NESCAFÉ CLASSIC v podobě jemné varianty NESCAFÉ CLASSIC Crema nebo si užijte kávu NESCAFÉ 3in1.

NESCAFÉ Plán

NESCAFÉ pomáhá farmářům, komunitám i planetě zajistit, aby se káva pěstovala s respektem. Proto jsme vytvořili NESCAFÉ Plán. Je to způsob, jak pomoci pěstitelům kávy zajistit lepší život, podporovat místní komunity, inspirovat novou generaci pěstitelů kávy, a to vše bez poškození naší planety. Je to dlouhá cesta, ale máme plán a už jsme se vydali vpřed. 

nescafe
nescafe
nescafe
nescafe
Fakta o kávě

Co dělá kávu NESCAFÉ Classic Crema nezaměnitelnou?

  • Vyrobeno z

    Pečlivě vybraných kávových zrn Robusty.

  • Dobré vědět

    Bezpečně odstraňujeme kofein z ohleduplně pěstovaných kávových zrn za použití pouhé vody, abychom zachovali osobitou chuť a aroma kávy. Poté zrna pražíme na středně tmavý stupeň, abychom Vám poskytli chuť NESCAFÉ CLASSIC, kterou znáte a milujete.

  • Pěstováno ve

    Vysoce kvalitních a trvale udržitelných plantážích v zemích jako je Kolumbie, Brazílie, Honduras, Vietnam a Indonésie.

Objevte i další varianty kávy

Vyzkoušejte i ostatní kávy z naší produktové řady NESCAFÉ

BOHATÁ A PLNÁ CHUŤ

NESCAFÉ CLASSIC

Nastartujte svůj den plnou chutí šálku NESCAFÉ CLASSIC. Unikátní dvojité...
Zobraziť produkt
JEMNÁ A PLNÁ CHUŤ

NESCAFÉ AZERA Americano

NESCAFÉ AZERA Americano je prémiová káva s neodolatelně jemnou a bohatou...
Zobraziť produkt
JEMNÁ A INTENZIVNÍ CHUŤ

NESCAFÉ CLASSIC Crema

Vychutnej si svůj oblíbený šálek NESCAFÉ CLASSIC CREMA. Intenzivní chuť kávy...
Zobraziť produkt
nescafe
Od zrna k nápoji

Poznávání kávy

Než se stane nápojem, je káva pečlivě pěstována a jemně pražena. Existují různé druhy kávy a různé způsoby, jak ji pražit, z nichž každý přináší jedinečnou a výraznou chuť.
 

Přečíst příběh

recenzia

Pridajte nový komentár

Preskúmanie NESCAFÉ CLASSIC bez kofeinu

Vyberte položku Hodnotenie *

Please Select atleast One Star.