main content
Content Teaser – Full Bleed

Audzēta ar cieņu

Kafijas nākotne

Ik sekundi tiek izdzertas vairāk nekā 23 000 tases kafijas, bet, tā kā kafiju bauda tik daudzi cilvēki, mums ir jāraugās, lai kafijas vēl pietiktu ilgam laikam.

Klimata pārmaiņas, kultūraugu slimības, ūdens trūkums un cilvēku pārcelšanās no laukiem uz dzīvi pilsētā – tas viss apdraud kafijas nākotni. Ja gribam turpināt to dzert, mums ir jāplāno. Tāpēc mēs 2020. gadā izstrādājām NESCAFÉ plānu. 

a_4
b_3
c_1
d

NESCAFÉ plāns

2020. gadā mēs savas 80 gadus ilgās globālās zināšanas par kafiju pacēlām jaunā līmenī ar vienu mērķi – pārliecināties, ka mūsu kafija tiek iegūta ilgtspējīgā veidā.

Turpini lasīt, lai uzzinātu vairāk par to, kā NESCAFÉ plāns palīdz lauksaimniekiem, lauksaimniecības kopienām un mūsu planētai.

Lieliski garšojoša kafija ir daudzu cilvēku smaga darba rezultāts.

 • a_7_desk

  Lauksaimnieku apmācīšana

  Šobrīd mums ir 300 NESCAFÉ kafijas audzēšanas eksperti, kas strādā ar lauksaimniekiem 15 valstīs, sniedzot apmācību darījumdarbībā un uzlabojot viņu lauksaimniecības prasmes. Kopš 2010. gada mēs esam palīdzējuši apmācīt vairāk nekā 700 000 lauksaimnieku.

 • b_6_desk

  Lauksaimnieku ienākumu nodrošināšana

  Mūsu eksperti lauksaimniekiem māca, kā diversificēt savus ienākumus, papildus kafijas kokiem audzējot dažādus citus kultūraugus. Šo jauno darījumdarbības prasmju apgūšana lauksaimniekiem ļauj labāk pārvaldīt savas lauku saimniecības un uzlabot savu dzīves līmeni.

 • c_5

  Atbalsta sniegšana kopienām

  Kafijas audzēšana ir dzīvesveids, un mēs gribam, lai tas neizzūd. Tāpēc mēs ar iespēju sniegšanas un kvalifikācijas celšanas programmām atbalstām vietējās lauksaimniecības kopienas un iedvesmojam jauno paaudzi kļūt par kafijas audzētājiem.

Veseli augi ir labākas kafijas pamatā

 • a_9_desk

  Izdzīvošana ar mazāku ūdens daudzumu

  Mūsu augu zinātnieki visā pasaulē audzē jaunas kafijas augu šķirnes, kas ūdens trūkuma gadījumā var izdzīvot sausākos apstākļos.

 • b_8_desk

  Pieaugoša izturība

  Šobrīd mums ir astoņas jaunas un uzlabotas kafijas augu šķirnes, kas ir ražīgākas un izturīgākas pret kafijas kokus apdraudošajām slimībām, piemēram, lapu rūsu.

 • c_7_desk

  Jaunāki, spēcīgāki koki

  Mēs palīdzam lauksaimniekiem atjaunot viņu lauku saimniecības, lai tās būtu efektīvākas. Mēs viņus nodrošinām ar jaunākiem, spēcīgākiem kokiem, kas ražo vairāk labākas kvalitātes kafijas.

Turpinot nodrošināt planētas veselību

 • a_0_0_desk

  Ūdens resursu saglabāšana

  Kafijas nākotnei ir svarīgi rast veidus, kā saglabāt ūdens resursus un samazināt atkritumus. Mūsu eksperti apmāca lauksaimniekus, kā audzēt augstas kvalitātes kafiju, izlietojot mazāk ūdens, tādējādi padarot ūdeni pieejamāku kopienām un videi.

 • b_10_desk

  Mežu izciršanas novēršana

  Pēc 20 gadiem pasaulē tiks dzerts par apmēram 50% vairāk kafijas nekā šobrīd. Kafijas audzēšanas saimniecību efektivitātes paaugstināšana šobrīd nozīmē, ka šīs saimniecības nākotnē nebūs jāpaplašina. Tas ir ļoti svarīgi, jo palīdzēs novērst mežu izciršanu pieaugošā pieprasījuma apmierināšanai.

 • c_9_desk

  Biodaudzveidības radīšana

  Mēs ar savām jaukta stādījuma un agromežsaimniecības programmām, kafijas audzēšanas reģionos veicinām bišu un kukaiņu esamību un radām lielāku biodaudzveidību. Mēs mācām kafijas audzētājiem to, kā nodarboties ar lauksaimniecību, vienlaikus attīstot dabas daudzveidību.

c-003_0_desk_mob

NESCAFÉ plāns darbībā