You are signed out
NESCAFÉ® un Rainforest Alliance partnerība

Kopā labāki

3 min
Ikreiz, baudot gardas NESCAFÉ® kafijas tasi, atcerieties, ka tas ir daudzu tūkstošu unikālu kafijas saimniecību kopīgs darbs. Zinot šo saimniecību dinamiku, ir ļoti svarīgi palīdzēt uzlabot iztikas apstākļus visur, kur vien mēs to spējam. Lai to sasniegtu, 2014. gadā NESCAFÉ® apvienoja spēkus ar Rainforest Alliance. Kopā mēs izstrādājām NESCAFÉ® plānu “Pārmaiņu teorija”, kurā definējām pozitīvo ietekmi, ko plānojam panākt. Tagad tas ir mūsu uzraudzības un novērtēšanas rīku kopuma pamatā un atspoguļo mūsu galveno pasākumu progresu. NESCAFÉ®, iespējams, zina daudz par kafiju, bet vienmēr ir labi saņemt palīdzību, lai kļūtu vēl labāki.
Rainforest Alliance partnerība

Recepte pozitīvām pārmaiņām

Katrai labai receptei nepieciešama rūpība, uzmanība un precīzi mērījumi. NESCAFÉ® ietekmes izvērtēšana uz vietas sākas ar saimniecību tīro ienākumu novērtēšanu un lauksaimnieku kafijas un citu kultūru sniegto iztikas līdzekļu aprēķināšanu. Pēc tam tiek noteikta mūsu ietekme uz lauksaimnieku ģimenēm. Un galu galā tiek analizēti tādi aspekti kā augsnes veselība, biodaudzveidība un ūdens kvalitāte, lai noteiktu oglekļa dioksīda emisiju samazināšanas iespējas. Tas palīdz NESCAFÉ® cieši sadarboties ar lauksaimnieku grupām, lai uzzinātu viņu viedokli, izprastu viņu problēmas un izstrādātu praktiskus risinājumus, lai palīdzētu radīt ilgtspējīgus un reģeneratīvus ieguvumus, kuru mērķis ir uzlabot iztikas līdzekļu gūšanu un dabas resursu izmantošanu.

Saite:

https://www.rainforest-alliance.org/business/tailored-services/partnerships-for-success-monitoring-and-evaluation-with-NESCAFÉ®/.

Dirvožemį analizuojančios rankos laboratorijoje

Jo vairāk zinām, jo labāki kļūstam

Lai arī jums šķiet, ka jums iet labi, jūs nevarat to pārliecinoši apgalvot bez drošiem datiem. Mūsu ciešā sadarbība ar Rainforest Alliance palīdz NESCAFÉ® novērtēt visas lauka programmas visā pasaulē ar redzamiem rezultātiem. Šīs zināšanas ļauj mums dalīties, novērtēt, uzlabot un pielāgot mūsu darbības ar mērķi sniegt ilgtermiņa ieguvumus simtiem tūkstošu kafijas audzētāju.
„Rainforest Alliance“ logotipas

Iegūsti 5 zvaigznes Meksikā

Veicot uzraudzību un novērtēšanu, NESCAFÉ® ne tikai mazināja lapu rūsas krīzes ietekmi Meksikā 2014. gadā. Pēc tam mēs runājām ar lauksaimniekiem, lai uzzinātu, ko vēl mēs varētu darīt. NESCAFÉ® nodrošināja 37 miljonus pret lapu rūsu izturīgu kafijas koka stādu vairāk nekā 33 000 kafijas audzētājiem, kuru audzētavas bija smagi skārusi šī augu slimība. Mūsu apkopotie dati noteica, kuras šķirnes bija efektīvas, nodrošinot 93% izdzīvošanas rādītāju un 50% produktivitātes pieaugumu. Pēc tam NESCAFÉ® komandas vadītāji nodrošināja lauka apmācības un lielākus ieguldījumus saimniecību darbaspēkā. Galu galā, lai panāktu ilgstošu pozitīvu ietekmi, ir nepieciešami labi dati un labas sarunas.
lapų rūdims atsparūs kavos sodinukai

Apmācības Vjetnamā

Jūs nevarat rast labu problēmas risinājumu, ja pilnībā neizprotat tās būtību. Vjetnamā NESCAFÉ® vēlējās uzlabot ekonomiski neaizsargātu kafijas audzētāju, kuri saskaras ar augstām ražošanas izmaksām, neefektīvu apūdeņošanu un atkarību no vienas kultūras, iztikas līdzekļus un produktivitāti. NESCAFÉ® palīdzēja, nodrošinot 9 miljonus stādu vairāk nekā 14 000 lauksaimnieku, lai palielinātu ražību, nodrošinot apmācības par lauksaimniecības praksēm, piemēram, starpkultūru audzēšanu, un mācot finanšu pratību un lietvedību. Līdz 2020. gadam 89% Vjetnamas lauksaimnieku, kas piedalījās NESCAFÉ® lauka programmā, veica finanšu uzskaiti, kas izrādījās lietderīgi. Ar labāku uzskaiti un labāk ražojošiem stādiem lauksaimnieki investēja savos laukos un palielināja ražību, izmantojot gudrāku apūdeņošanas pārvaldību un kultūru dažādošanu, kas ļāva gūt lielākus ienākumus. Tas ir pārsteidzoši, kā kļūstot organizētam, var veikt tik lielas pārmaiņas.
NESCAFÉ® laukų programa

Šodienas kopienas favorīti

Atklājiet mūsu mājas lapas populārākos rakstus
Sužinokite apie kavos kultūrą

Lasiet vairāk rakstu par ...