You are signed out
nescafé classic
nescafé classic

NESCAFÉ® Classic

Pareizais veids, kā sākt dienu — katru dienu.

Skatīt visus produktus
nescafé classic
nescafé classic coffee
nescafé classic coffee beans nescafe blend 43
nescafé coffee farmers nescafe blend 43

Aizrautība un process, kas ir tev pazīstamās garšas pamatā

Arabica un Robusta pupiņu maisījums, ko esam izvēlējušies NESCAFÉ® Classic, ir rūpīgi grauzdēts, lai izceltos to pazīstamās garšas un aromāti.

Audzētas, grauzdētas un pagatavotas ar lielu rūpību

NESCAFÉ® Classic pazīstamo garšu nodrošina kafijas pupiņas, kas iegūtas no kafijas audzēšanas reģiona — vietām, kur kafija aug vislabāk, tostarp Dienvidamerikā, Āzijā un Āfrikā. Vidēji tumši grauzdēta kafija rada piesātinātu, līdzsvarotu kafiju, kas palīdzēs tev veiksmīgi sākt dienu.

Iepazīsti NESCAFÉ® Classic

arabica and robusta coffee beans
Augstas kvalitātes, atbildīgi iegūtas Arabica un Robusta pupiņu maisījums padara katru NESCAFÉ® Classic kafiju gardu un īpašu. Tā ir vidēji tumši grauzdēta, lai nodrošinātu jaudīgu dienas sākumu.
best coffee farms
Mēs sadarbojamies ar aizrautīgiem kafijas audzētājiem, lai nodrošinātu, ka NESCAFÉ® Classic ir tikpat laba kā vienmēr, un kafijas pupiņas tiek iegūtas Dienvidamerikā, Austrumāfrikā un Āzijā.
NESCAFÉ® Blend43
Mūsu mērķis ir līdz 2025. gadam radīt 100 % atkārtoti izmantojamu iepakojumu visiem saviem produktiem, koncentrējoties uz jaunas plastmasas izmantošanas samazināšanu, izmantojot vairāk otrreiz pārstrādātu materiālu katrā tasītē.

Kā tu dzer NESCAFÉ® Classic?

Tā kā tā ir viena no pasaulē iecienītākajām kafijām, mums šķita, ka NESCAFÉ® Classic jābūt pieejamai dažādos veidos, lai tu varētu izvēlēties. Neatkarīgi no tā, vai tev garšo melna kafija vai tu to pagatavo ar ērto maisījumu paciņā — esi gatavs izbaudīt NESCAFÉ® Classic tā, kā tu to vēlies.
nescafé classic roasted coffee

Please remove an item before adding another

Pievienojiet līdz 3 produktiem, lai salīdzinātu

Salīdzināt

Atklāj citas mūsu kafijas

coffee leaf
coffee leaf