You are signed out

Sīkdatnes

 

Kas ir sīkfaili?


Sīkfaili ir nelieli teksta faili, kurus jūsu datorā saglabā vietnes un/vai lietojumprogrammas, ko apmeklējat. Tos plaši izmanto, lai nodrošinātu vietņu un/vai lietojumprogrammu funkcionalitāti vai padarītu efektīvāku to darbību, kā arī lai sniegtu informāciju šo vietņu un/vai lietojumprogrammu īpašniekiem.

 


Kā un kādēļ tiek lietoti sīkfaili?
 

Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu mūsu vietņu un/vai lietojumprogrammu funkcionalitāti un labāk izprastu, kā apmeklētāji izmanto mūsu vietnes un/vai lietojumprogrammas, kā arī rīkus un pakalpojumus, ko tajās piedāvājam. Sīkfaili palīdz mums pielāgot Nestlé vietnes un/vai lietojumprogrammas jūsu vajadzībām, padarīt tās lietotājam draudzīgākas, apkopot klientu atsauksmes par mūsu vietnēm un/vai lietojumprogrammām (pateicoties nolīgtajiem partneriem) un uzturēt sakarus ar jums citur tīmeklī. Mēs neizmantojam sīkfailus, lai ievāktu personīgu informāciju, piemēram, jūsu vārdu, tomēr mēs varam sasaistīt sīkfailos ietverto informāciju ar personas datiem, kas iegūti no jums, izmantojot citus līdzekļus (piemēram, vispārēja reģistrācija vietnē un/vai lietojumprogrammā).

 Kā mainīt sīkfailu iestatījumus?
 

Pārliecinieties, ka jūsu datora/mobilās ierīces iestatījumos ir norādīts, vai vēlaties pieņemt sīkfailus vai nē. Varat iestatīt savu pārlūkprogrammu, lai saņemtu brīdinājumu pirms sīkfailu pieņemšanas, vai varat vienkārši norādīt, ka nevēlaties tos pieņemt. Tomēr šādā gadījumā jūs, iespējams, nevarēsiet piekļūt visiem līdzekļiem mūsu vietnēs un/vai lietojumprogrammās. Skatiet sadaļu “Palīdzība” savā pārlūkprogrammā, lai uzzinātu, kā to paveikt. Jums nav nepieciešami sīkfaili, lai izmantotu vai pārlūkotu vairumu mūsu tīmekļa vietnes un/vai lietojumprogrammu daļu. Atcerieties — ja lietojat vairākus datorus dažādās atrašanās vietās, jums ir jāpārliecinās, ka visu pārlūkprogrammu sīkfailu iestatījumi atbilst jūsu vajadzībām.

 Kāda veida sīkfaili tiek lietoti?
 

Šajās tabulās esam sagrupējuši un aprakstījuši dažādus sīkfailu veidus, kas tiek izmantoti mūsu vietnē un/vai lietojumprogrammās.

 Obligātie sīkfaili
 

Šie sīkfaili ir absolūti nepieciešami, lai nodrošinātu vietnes un/vai lietojumprogrammas darbību. Bez šiem sīkfailiem vietne un/vai lietojumprogramma nedarbosies pareizi. Tādēļ mēs atsevišķi nejautājam, vai piekrītat pieņemt šos sīkfailus. Pārējo sīkfailu veidu pieņemšanai ir nepieciešama jūsu piekrišana.


 

Trešā puse

Nosaukums

Mērķis

Incapsula

incap_ses_324_305641, visid_incap_305641

Šo sīkdatņu lietošana uzlabos mājas lapas darbību un drošību.

 

Funkcionālie sīkfaili
 

Šie sīkfaili tiek izmantoti, lai uzlabotu vietnes un/vai lietojumprogrammas darbību. Piemēram, šajos sīkfailos tiek saglabāta informācija par iepriekš aplūkoto vietnes un/vai lietojumprogrammas saturu vai e-pasta adrese un parole, ko ievadījāt, reģistrējoties šajā vietnē un/vai lietojumprogrammā iepriekšējā apmeklējuma laikā. Sīkfailos var būt saglabātas arī preces, ko iepriekš ievietojāt savā iepirkumu grozā, apmeklējot Nestlé tiešsaistes veikalu. Tādējādi funkcionālo sīkfailu lietošana var palīdzēt mums pielāgot saturu jūsu vēlmēm un ietaupīt jūsu laiku, atkārtoti reģistrējoties vai ievadot informāciju, kad kārtējo reizi apmeklējat vietnes un/vai lietojumprogrammas vai mēģināt piekļūt sadaļām, kas pieejamas tikai reģistrētiem lietotājiem. Dažās vietnēs un/vai lietojumprogrammās sīkfaili ļauj mums saglabāt jūsu iecienītākās receptes, darbības, punktus vai rekordus. Mēs varam arī izmantot sīkfailus, lai liegtu nepilngadīgiem lietotājiem veikt noteiktas darbības.

 

Trešā puse

Nosaukums

Mērķis

Youtube

PREF, VISITOR_INFO1_LIVE, YSC

Sīkdatnes ir nepieciešamas, lai atskaņotu video failus un izlecošos logus.
 


 

Pirmās puses sīkfaili
 

Šos sīkfailus iestata vietnes un/vai lietojumprogrammas, un tos var nolasīt tikai šīs pašas vietnes.

 

Trešā puse

Nosaukums

Mērķis

Facebook

c_user, csm, datr, fr, lu, s, xs

Izmanto satura kopīgošanai pakalpojumā Facebook.

Twitter

_twitter_sess, guest_id

Izmanto satura kopīgošanai pakalpojumā Twitter.

Pinterest

__utma, __utmb, __utmc, __utmt, __utmz, _pinterest_sess, csrftoken, c_dpr

Izmanto satura kopīgošanai pakalpojumā „Pinterest“.

Google Analytics

__utma, __utmb, __utmc, __utmv, __utmz, _utmc

Šie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu informāciju par to, kā apmeklētāji izmanto mūsu vietni. Mēs izmantojam šo informāciju, lai sagatavotu pārskatus un uzlabotu vietni. Sīkfaili informāciju apkopo anonīmā veidlapā, iekļaujot vietnes apmeklētāju skaitu, informāciju par to, no kurienes apmeklētāji ir ieradušies vietnē un kādas lapas viņi ir apmeklējuši.

 

 

 

Google

NID, GALX, GAPS, PREF

Izmanto satura kopīgošanai pakalpojumā „Google+“.

 


Trešo pušu sīkfaili

 

Šos sīkfailus iestata trešās puses, un mēs tos izmantojam dažādiem pakalpojumiem (piemēram, vietņu un/vai lietojumprogrammu analīzei vai reklāmai).

 

 

Trešā puse

Nosaukums

Mērķis

Nav

-

-