You are signed out
nescafé classic
nescafé gold

„NESCAFÉ® GOLD“

Maiga un bagātīga kafija, kas pievieno zelta pieskārienu ikvienam mirklim

Skatīt visus produktus
nescafé gold
nescafé gold coffee
nescafé gold coffee beans nescafe gold
nescafé coffee farmers nescafe gold

Prasmīgi grauzdēta. Rūpīgi sagatavota.

Arabica un Robusta pupiņas, ko mēs izmantojam, lai pagatavotu šo pazīstamo maisījumu, tiek prasmīgi grauzdētas, lai atdzīvinātu to garšas aromātu. Katra pupiņa tiek grauzdēta optimālā temperatūrā, līdz sasniedz standartu, ko esam noteikuši katrai NESCAFÉ® GOLD kafijas bundžai.

Audzētas tur, kur zeļ kafija

Kafijas pupiņas, no kurām tiek gatavota katra NESCAFÉ® GOLD kafijas tasīte, tiek iegūtas no kafijas audzēšanas reģiona, kas iekļauj vairāk nekā 50 pasaules valstis, tostarp Āfrikas, Latīņamerikas un Āzijas valstis.

Iepazīsti NESCAFÉ® GOLD

arabica and robusta coffee beans
Katra no tavām iecienītākajām NESCAFÉ® GOLD kafijām ir pagatavota no atbildīgi iegūtām, augstas kvalitātes Arabica un Robusta kafijas pupiņām.
best coffee farms
NESCAFÉ® GOLD kafijas pupiņas tiek iegūtas labākajos pasaules kafijas audzēšanas reģionos, tostarp Brazīlijā, Etiopijā, Vjetnamā un citur.
recycled nescafé gold coffee packaging
Mūsu mērķis ir līdz 2025. gadam radīt 100 % atkārtoti izmantojamu iepakojumu visiem saviem produktiem, koncentrējoties uz jaunas plastmasas izmantošanas samazināšanu, izmantojot vairāk otrreiz pārstrādātu materiālu katrā tasītē.

Gatava baudīšanai pēc tavas izvēles

NESCAFÉ® GOLD tika radīta baudai, tāpēc tu vari izvēlēties jebkuru no dažādajiem veidiem. Izbaudi to melnu vai izvēlies jebkuru no mūsu ērtajiem un garšīgajiem maisījumiem.
nescafé gold roasted coffee

Please remove an item before adding another

Pievienojiet līdz 3 produktiem, lai salīdzinātu

Salīdzināt

Atklāj citas mūsu kafijas

coffee beans
coffee beans