main content
nescafe-about-us-header
Lieliska kafija kopš 1938. gada

NESCAFÉ stāsts

NESCAFÉ stāsts

1929. gadā Amerikas vērtspapīru tirgus sabrukuma rezultātā Brazīlijā bija lieli kafijas pārpalikumi, un Nestlé tika lūgts palīdzēt, lai kafijas krājumi neaizietu bojā. Nestlé uzņēmās veikt šo sarežģīto uzdevumu.

Mūsu kafijas speciālists Makss Morgentālers /Max Morgenthaler/ sāka strādāt pie misijas radīt tasi gardas kafijas, vienkārši pārlejot to ar ūdeni. Makss un viņa komanda centās atrast jaunu veidu, kā izgatavot šķīstošo kafiju, kas saglabātu kafijas dabisko garšu un aromātu. 1938. gadā viņi atrada vajadzīgo metodi, un NESCAFÉ bija dzimusi. Kafijas nosaukums NESCAFÉ tika izveidots, izmantojot Nestlé pirmos trīs burtus un vārdu “kafija “ (“café”).

Pasaulē iecienītākā kafija

Kad 1938. gada 1. aprīlī mēs sākām piedāvāt NESCAFÉ Šveices tirgū, tika prognozēts, tai tika prognozēti milzu panākumi. Bet tad 1939. gadā sākās Otrais pasaules karš. Kara laikā NESCAFÉ bija iekļauta ASV militāro spēku pārtikas komplektā, un karavīriem šī ātri, viegli pagatavojamā gardā kafija patiesi patika.

Pēc kara  NESCAFÉ sāka eksportēt uz Franciju, Lielbritāniju un ASV, un Amerikas karavīri kļuva par mūsu zīmola vēstnešiem, kas nenogurstoši stāstīja par to, kā viņi ir iecienījuši NESCAFÉ.

Kopš 1940. gadu beigām NESCAFÉ popularitāte turpināja pieaugt.

Šodien NESCAFÉ bauda vairāk nekā 180 valstīs un tā ir kļuvusi par pasaulē iecienītāko kafiju.

picture1_desktop
Pasaules virsotnē

Šis fotoattēls tika uzņemts 1953. gadā ekspedīcijā uz Everestu, kurā tika pārspēts rekords. Foto ir redzams Edmunds Hilarijs /Edmund Hillary/, Tenzing...

Šis fotoattēls tika uzņemts 1953. gadā ekspedīcijā uz Everestu, kurā tika pārspēts rekords. Foto ir redzams Edmunds Hilarijs /Edmund Hillary/, Tenzings Norgejs /Tenzing Norgay/ un nelielā uzticamā NESCAFÉ skārdene.

Parādīt vairāk

picture_desktop
Līdz Mēnesim un atpakaļ

1969. gadā NESCAFÉ pievienojās Apollo 11 komandai – Nīlam Ārmstrongam /Neil Armstrong/, Bazam Oldrinam /Buzz Aldrin/ un Maiklam Kolinsam /Michael Coll...

1969. gadā NESCAFÉ pievienojās Apollo 11 komandai – Nīlam Ārmstrongam /Neil Armstrong/, Bazam Oldrinam /Buzz Aldrin/ un Maiklam Kolinsam /Michael Collins/ viņu fantastiskajā ekspedīcijā. Tā bija pirmā kafija, kas nolaidās uz Mēness.

Parādīt vairāk

Nescafe Logo – Cup Of Respect – RGB
Ar cieņu audzēta kafija

Mēs palīdzam kafijas cienītājiem visā pasaulē. Tāpēc mēs izveidojām NESCAFÉ plānu. Tas ir veids, kā palīdzēt uzlabot kafijas audzētāju dzīves līmeni, ...

Mēs palīdzam kafijas cienītājiem visā pasaulē. Tāpēc mēs izveidojām NESCAFÉ plānu. Tas ir veids, kā palīdzēt uzlabot kafijas audzētāju dzīves līmeni, atbalstīt vietējās kopienas, iedvesmot nākamo lauksaimnieku paaudzi un to visu darīt, nenodarot postījumus mūsu planētai. Tas ir ilgs ceļojums, bet mums ir vajadzīgā karte un mēs jau esam devušies ceļā.

Parādīt vairāk