You are signed out
Uzņēmēju programmas kopā ar NESCAFÉ®

Progresa veicināšana tasīti pa tasītei

3 min
Uzņēmums NESCAFÉ® tika radīts, pārdodot kafiju, un mūsdienās NESCAFÉ® mudina talantīgus jauniešus iesaistīties ne tikai kafijas audzēšanas saimniecībās, bet arī visur, kur tiek pārdota, pasniegta un pagatavota kafija. Daudzās valstīs iespēja izveidot savu biznesu ir veids, kā iegūt finansiālo drošību. NESCAFÉ® veicina uzņēmējdarbību pat tad, ja trūkst pieredzes vai starta kapitāla, turpinot atbalstīt ikviena kafijas jaunuzņēmuma izveidi.
NESCAFÉ® uzņēmēju programmas

LABĀKAS RĪTDIENAS VEIDOŠANA

Daudziem kafija nav tikai iemīļotais dzēriens, tā ir mākslas forma. NESCAFÉ® vēlas iedvesmot topošo jauno gardēžu radošos prātus, apmācot viņus par profesionāliem baristām. Apmācībās Latīņamerikas valstīs tiek aptverti visi kafejnīcas darbības aspekti, sākot ar higiēnas pamatnoteikumiem un beidzot ar aprīkojuma apkopi, iekārtu izkārtojumu, apkalpošanas standartiem un pat etiķeti. NESCAFÉ® var palīdzēt paplašināt jauniešu zināšanas par kafiju un veicināt viņu uzņēmējdarbību ar jaunām receptēm un idejām. Izmantojot Nestlé jauno baristu programmu, NESCAFÉ® var palīdzēt veicināt kultūru un radošumu un palīdzēt padarīt kafijas pasauli nedaudz gaišāku.
Baristas, kavinėje kaitinantis pieną

GAIŠĀKA NĀKOTNE IR JŪSU ROKĀS

NESCAFÉ® ne tikai gatavo kafiju, bet arī palīdz radīt iespējas. Kamerūnā NESCAFÉ® ne tikai veicina uzņēmējdarbību jauniešu vidū, bet arī padara NESCAFÉ® produktus pieejamākus patērētājiem. Programma "My Own Business", kas vietējā valodā tiek saukta par MYOWBU, ir 10 gadus ilga iniciatīva Āfrikas centrālajā un rietumu daļā, kuras rezultātā ir izveidotas 135 darbavietas karsto dzērienu tirdzniecībā – tika izveidotas 124 pārdevēju un 11 virtuves darbinieku darbavietas. NESCAFÉ®, kas ir atvērta ikvienam jaunam un dinamiskam Kamerūnas iedzīvotājam vecumā no 18 gadiem, piedāvā tirdzniecības aprīkojumu un vadības padomus ēdināšanas uzņēmumiem. Ar MYOWBU programmu NESCAFÉ® palīdz radīt iespējas tiem, kas paši sapņo par kafiju.
kavos tiekėjai

SAPŅU VEICINĀŠANA KAMERŪNĀ

Iepazīstieties ar Komfortu Dorkutso (Comfort Dorkutso), sievieti no Kamerūnas, kurai smags darbs nav svešs. Lai palīdzētu savai ģimenei, viņai nācās priekšlaicīgi pamest skolu un atrast darbu. Vienīgais pieejamais amats bija ieņēmumu vācēja, kas dodas no mājas uz māju, un tas ir grūts darbs. 2013. gadā Komforta ievēroja Accra kafijas pārdevējus, kas staigāja cauri rosīgajam cilvēku pūlim koši sarkanos t-kreklos un pārdeva NESCAFÉ® kafiju kiosku īpašniekiem, gājējiem un pat autovadītājiem uz ceļa. Vēlāk viņa uzzināja, ka daudzi no šiem pārdevējiem ir neatkarīgi mazo uzņēmumu īpašnieki, un viņa vēlējās darīt to pašu. Tagad Komforta nopelna aptuveni 200 CHF mēnesī, var atļauties īrēt nelielu dzīvokli un palīdzēt savai ģimenei. Ar uzņēmumu NESCAFÉ® Komfortas sapņi kļuva par realitāti un, cerams, tie nekad nepārstās attīstīties.
kavos tiekėjai

CELIES UN DODIES DIENAS GAITĀS MEKSIKĀ

NESCAFÉ® zina, ka pat mazākā kafejnīca var būt labas uzņēmējdarbības avots. Mazie kafijas kioski Meksikas pilsētās un ciemos ir neatņemama ikdienas dzīves sastāvdaļa. NESCAFÉ® uzrunās mazo kafijas veikalu vai kiosku īpašniekus un piedāvās investēt viņu uzņēmumā un pārveidot to par NESCAFÉ® vietu. Sadarbojoties ar tādu uzticamu globālu zīmolu kā NESCAFÉ®, vidējais pārdošanas apjoms 2022. gadā pieauga par 170%*! Līdz šim NESCAFÉ® ir palīdzējis uzņēmējiem līdz pat 51 veikalā, un tuvāko gadu laikā ir plānots sadarbību paplašināt. Tas ir tikai viens no veidiem, kā NESCAFÉ® var piedāvāt savu palīdzību.

*2022. gadā Meksikā vidējā viena automāta caurlaidspēja vietās bez zīmola bija 27 tasītes, savukārt automātu caurlaidspēja sadarbībā ar zīmolu bija 73 tasītes.

kavinukė

Šodienas kopienas favorīti

Atklājiet mūsu mājas lapas populārākos rakstus
Sužinokite apie kavos kultūrą

Lasiet vairāk rakstu par ...