You are signed out
NESCAFÉ® ilgtspējības ieteikumi

Ilgtspējības ieteikumi

3 min
Ja ikkatrs veiks nelielas pārmaiņas, tām būs daudz lielāka ietekme, nekā mēs varētu domāt. Ja to sareizina ar miljoniem kafijas dzērāju, katra kafijas tasīte (vai līdzņemšanas krūzīte) kļūst par iespēju palīdzēt kaut ko mainīt. Zemāk doti vairāki ilgtspējības ieteikumi, kas var palīdzēt samazināt jūsu radīto ietekmi uz vidi.
ilgtspējības ieteikumi

1. PADOMS: GUDRĀKA LĪDZŅEMŠANA

Aizstājot līdzņemamo kafijas krūzīti pret atkārtoti lietojamu kafijas krūzi*, jūs varat samazināt atkritumu daudzumu, piepildot to ar savu iecienītāko NESCAFÉ® kafiju atkal un atkal. Iedvesmojiet savus kolēģus darbā un dalieties ar labo padomu birojā.

*Attēlam ir ilustratīva nozīme, NESCAFÉ® krūze nav pieejama Eiropā.

daugkartinis kavos puodelis

2. PADOMS: KAFIJAS PAGATAVOŠANAI NAV NEPIECIEŠAMS VĀROŠS ŪDENS

Labākā temperatūra NESCAFÉ® kafijai ir 80 ºC, nevis 100 ºC. Šāda ūdens temperatūra ļauj panākt labāku kafijas garšu, turklāt, izslēdzot tējkannu pirms vārīšanās, tiek ietaupīta arī elektroenerģija. Vai zinājāt, ka, vārot pilnu tējkannu trīs reizes dienā, gadā tiek patērēts aptuveni 110 kWh elektroenerģijas? Katru reizi uzkarsējot ūdeni tikai līdz 80 ºC, jūs varētu ietaupīt 22 kWh gadā, kas ir pietiekami, lai 1375 stundas darbinātu 50 collu LED televizoru! Nākamreiz, kad vārīsiet ūdeni, izslēdziet tējkannu brīdī, kad parādās burbuļi. Tāpat vienmēr centieties ieliet tējkannā tikai vajadzīgo ūdens daudzumu. Tas ļauj pagatavot kvalitatīvāku kafiju un var palīdzēt samazināt ietekmi uz vidi.
NESCAFÉ® stiklo perdirbimas

3. PADOMS: LABĀKA RĪTDIENA IR JŪSU ROKĀS

Iespējams, ir nepieciešams neliels papildu solis, bet pārstrāde var nest pārmaiņas. Vai zinājāt, ka, pārstrādājot NESCAFÉ® stikla burkas, tiek ietaupīts līdz pat 670 kg CO2e uz katru izmantoto pārstrādātā stikla tonnu*? Nemaz nerunājot par to, ka tiek izmantots mazāk neapstrādāta stikla materiālu. Tātad, kad runa ir par atkārtotu pārstrādi, mazs solis patiešām var būt ļoti nozīmīgs.

* Fédération Européenne du Verre d'Emballage, Brisele (FEVE).

NESCAFÉ® stiklo perdirbimas

4. PADOMS: DODIET KAFIJAS BURKAI OTRU DZĪVI

Uzpildīt kafijas trauku ir viegli, un tiek izmantots mazāk iepakojuma. Izmantojot mūsu atkārtotās uzpildīšanas maisiņus, jūs varat izmantot savu burciņu atkal un atkal. Mūsu maisiņos ir 100% tās pašas lieliskās kafijas! Ar NESCAFÉ® atkārtotās uzpildes maisiņiem jūs varat atkārtoti uzpildīt savas stikla burkas, izmantojot par 97% mazāk iepakojuma uz vienu gramu kafijas, salīdzinot ar mūsu NESCAFÉ® Gold Blend 200 g burku. Jūsu mazie darbiņi patiešām var palīdzēt kaut ko mainīt. Tikai atcerieties pirms katras atkārtotās uzpildīšanas reizes izmazgāt un nosusināt burku.
NESCAFÉ® stiklo perdirbimas

Šodienas kopienas favorīti

Atklājiet mūsu mājas lapas populārākos rakstus
Atklājiet kafijas kultūru

Lasiet vairāk rakstu par ...