You are signed out
Reģeneratīva lauksaimniecība un NESCAFÉ® kafija

Ja kafijas pupiņas spētu runāt

3 min
Pirms jūsu gardās NESCAFÉ® tasītes pagatavošanas no svaigi grauzdētām kafijas pupiņām, tās bija neapstrādātas zaļās pupiņas, kas noplūktas no kafijas ķiršu ķekariem otrā pasaules malā. Katru dienu NESCAFÉ® grauzdētavā nonāk tonnām zaļo pupiņu, un katrai pupiņai ir savs stāsts. NESCAFÉ® vēlas, lai šis stāsts būtu par ilgtspēju, jo, ja pupiņas spētu runāt, mēs gribētu dzirdēt visu, ko tās vēlas pateikt.
reģeneratīva lauksaimniecība un kafija

Kafija, kas ne tikai labi garšo, bet kas vēlas darīt labu

Līdz 2025. gadam NESCAFÉ® mērķis ir panākt 100% atbildīgu kafijas ieguvi, atbalstot labākus darba apstākļus lauksaimnieku ģimenēm un strādniekiem, lai nodrošinātu ilgtspējīgu saimniekošanu. Ilgtspējas programmas ietvaros vairāk nekā simts tūkstošu saimniecību uzraudzība piecos kontinentos ir diezgan liels uzdevums, taču, ja esi tik liels kā mēs, darot labu, var palīdzēt kaut ko mainīt.
darbas kavos ūkyje

Kāpēc augsnes veselība ir būtiska? Kafijas nākotne ir zem mūsu kājām

Runājot par kafijas audzēšanu, viss ir atkarīgs no augsnes. Veselīga augsne ne tikai palīdz saimniecībām darboties produktīvāk, bet arī ilgtspējīgāk. Veselīga augsne spēj uzņemt oglekli, tai nepieciešams mazāk mēslojuma un tā ir noturīgāka pret klimata pārmaiņu radīto ietekmi. NESCAFÉ® palīdz tūkstošiem lauksaimnieku uzlabot augsnes veselību, izmantojot reģeneratīvo lauksaimniecību.
Medžiai, teikiantys pavėsį kavamedžiams

Dažādība ļauj saimniecībai attīstīties

Lai izaudzētu labu kafiju, ir nepieciešams kas vairāk nekā tikai kafijas koki. Bioloģiskās daudzveidības veicināšana ir būtiska veselīgai augsnei. Taizemē un Indonēzijā kafijas audzētāji audzē beteļriekstus, papriku, čili un avokado. Lielāka koku daudzveidība piesaista lielāku skaitu kukaiņu, kas apputeksnē laukus un atbalsta vietējo savvaļas dabu. Vairāk ēnas nozīmē, ka nepieciešams lietot mazāk herbicīdu, un ir vairāk lapu, kas augsnei nodrošina organiskās vielas. Koki samazina oglekļa emisijas, kontrolē augsnes eroziju, pārstrādā barības vielas un aizsargā ūdenstilpnes. Vairāk ražas nozīmē vairāk produktu pārdošanai vai vietējo ģimeņu barošanai, un tas viss, pateicoties bioloģiskajai daudzveidībai, atgriežas atpakaļ lauksaimniekiem, ar kuriem mēs strādājam.
žalia kavos uoga

Tase kafijas var izmainīt visu

NESCAFÉ® kļūst par pozitīvu pārmaiņu virzītājspēku, pateicoties centieniem nodrošināt atbildīgu un no mežu izciršanas brīvu izejvielu ieguvi, palielināt bioloģisko daudzveidību un uzlabot augsnes veselību, izmantojot reģeneratīvo lauksaimniecību. Mūsu mērķis ir panākt, lai nākotnē katras uz mūsu rūpnīcu piegādātās zaļās kafijas pupiņas izcelsme būtu saistīta ar atbildīgu saimniecību grupu. Tagad, baudot NESCAFÉ®, jūs varat justies vēl labāk, zinot, ka jūsu kafijas tasīte palīdz kafijas pasaulei kļūt nedaudz labākai.
kavos puodeliai

Kafijas nākotneIk sekundi tiek izdzerti vairāk nekā 23 000 kafijas tasīšu, taču, tā kā tik daudziem no mums gribas to baudīt, mums jāraugās, lai pietiktu visiem. Kafijas nākotni apdraud klimata pārmaiņas, kultūraugu slimības, ūdens trūkums un cilvēku aiziešana no laukiem uz pilsētām. Ja vēlamies to dzert arī turpmāk, mums ir vajadzīgs plāns. Tāpēc 2010. gadā mēs izstrādājām NESCAFÉ® plānu.

Šodienas kopienas favorīti

Atklājiet mūsu mājas lapas populārākos rakstus
Atklājiet kafijas kultūru

Lasiet vairāk rakstu par ...