Olete välja logitud
nescafé classic
nescafé classic

NESCAFÉ® Classic

Õige viis oma päeva alustamiseks – iga päev.

Vaadake kõiki tooteid
nescafé classic
nescafé classic coffee
nescafé classic coffee beans nescafe blend 43
nescafé coffee farmers nescafe blend 43

Kirg ja protsess teile teadaoleva maitse taga

NESCAFÉ® Classicu jaoks valitud Arabica ja Robusta ubade segu on hoolikalt röstitud, et tuttavad maitsed ja aroomid tuleksid esile.

Kasvatatud, röstitud ja pruulitud hoolega

NESCAFÉ® Classicu tuttav maitse tuleneb ubadest, mis on pärit kohvivööndist - kohtadest, kus kohv kasvab kõige paremini, sealhulgas Lõuna-Ameerikas, Aasias ja Aafrikas. Keskmiselt tume röst loob täidlase ja tasakaalustatud tassitäie, mis aitab teil alustada igat päeva.

Õppige tundma oma NESCAFÉ® Classicu kohvi

arabica and robusta coffee beans
Kvaliteetsete, vastutustundlikult hangitud Arabica ja Robusta ubade hoolikas segu muudab iga NESCAFÉ® Classicu kohvi maitsvalt eriliseks, olles keskmiselt tumeda röstiga, et teie päev saaks võimsalt alata.
best coffee farms
Oleme teinud koostööd kirglike kohvikasvatajatega, et NESCAFÉ® Classic oleks sama hea, magu see on alati olnud, kohviubadega, mis on pärit piirkondadest nagu Lõuna-Ameerika, Ida-Aafrika ja Aasia.
NESCAFÉ® Blend43
Töötame 2025. aastaks välja 100% korduvkasutatavad pakendid kõigile meie toodetele, keskendudes uue plasti kasutamise vähendamisele, kasutades iga tassi puhul rohkem ümbertöödeldud materjale.

Kuidas te oma NESCAFÉ® Classicut joote?

Kuna see on üks maailma armastatumaid kohve, leidsime, et NESCAFÉ® Classic peab olema vabalt saadaval mitmes erinevas formaadis, mille hulgast valida saate.
Olenemata sellest, kas eelistate oma kohvi mustalt või mugava valmissegu kotikesega, saate nautida NESCAFÉ® Classicut omal moel.
nescafé classic roasted coffee

Please remove an item before adding another

Lisage võrdlemiseks kuni 3 toodet

Võrdlema

Tutvuge meie teiste kohvidega

coffee leaf
coffee leaf