Olete välja logitud

Küpsised

Mis on küpsised?

Küpsised on väikesed tekstifailid, mille külastatud veebisaidid ja/või rakendused arvutisse lisavad. Neid kasutatakse laiaulatuslikult, et veebisaidid ja/või rakendused töötaksid või teeksid seda tõhusamalt ja et anda veebisaidi ja/või rakenduse omanikele teavet.

 


Kuidas ja miks küpsiseid kasutatakse?

Kasutame küpsiseid meie veebisaitide ja/või rakenduste kasutuse ja funktsioonide täiustamiseks ja et mõista paremini, kuidas külastajad meie veebisaite ja/või rakendusi ning nende raames pakutavaid tööriistu ja teenuseid kasutavad. Küpsised aitavad meil kohandada Nestlé’i veebisaite ja/või rakendusi teie isiklike vajaduste järgi, parandada kasutajasõbralikkust, saada kliendirahulolu tagasisidet meie veebisaitide ja/või rakenduste kohta (määratud partnerite kaudu) ja suhelda teiega mujal veebis. Me ei kasuta küpsiseid isikuandmete (nt teie nimi) kogumiseks, kuid võime linkida küpsises sisalduva teabe teie kohta muul viisil (nt üldine veebisaidi ja/või rakenduse kasutamiseks registreerimine) kogutud isikuandmetega.

 


Kuidas muuta küpsise sätteid?

Veenduge, et teie arvuti/mobiilseadme sätted kajastavad seda, kas nõustute küpsiste kasutamisega või mitte. Saate seada brauseri hoiatama teid enne küpsistega nõustumist või saate seada selle neist keelduma, kuid nii toimides ei pruugi teil olla juurdepääsu kõikidele meie veebisaitide ja/või rakenduste funktsioonidele. Kasutage brauseri spikrinuppu, et selle kohta juhiseid leida. Te ei vaja küpsiseid paljude meie veebisaitide ja/või rakenduste osade kasutamiseks või nendes navigeerimiseks. Pidage meeles, et erinevate arvutite kasutamisel mitmes asukohas peate veenduma, et iga brauser on kohandatud teie küpsise eelistuste järgi.

 

Mis tüüpi küpsiseid kasutatakse?

Järgmised tabelid kategoriseerivad ja kirjeldavad erinevaid meie veebisaitide ja/või rakenduste sees kasutatavaid küpsiseid.

 

Vajalikud küpsised

Need on küpsised, mis on äärmiselt vajalikud veebisaidi ja/või rakenduse kasutamiseks. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebisait ja/või rakendus korralikult. Seetõttu ei küsi me teilt nende küpsiste jaoks eriluba. Kõikide muude küpsiste puhul on tarvis teie teadlikku nõusolekut.
 

 

Muu osapool

Nimi

Eesmärk

Incapsula

incap_ses_324_305641, visid_incap_305641

Need küpsised täiustavad veebisaidi jõudlust ja turvet.

 


Funktsionaalsed küpsised

Need on küpsised, mis on seadistatud täiustama veebisaidi ja/või rakenduse funktsionaalsust. Näiteks küpsised, mis peavad meeles veebisaidil ja/või rakenduses varem vaadatud sisu või meiliaadressi ja parooli, mille sisestasite veebisaidi ja/või rakenduse varasema külastuse käigus. Küpsised võivad meeles pidada ka varasemalt Nestlé‘i võrgupoodi külastades ostukärusse asetatud kaupu. Funktsionaalsete küpsiste kasutamisega lubate meil pakkuda teie huvidele vastavat sisu ja säästa teie aega teabe uuesti registreerimise või sisestamise arvelt, kui külastate veebisaiti ja/või rakendust uuesti või proovite avada teatud ainult liikmetele mõeldud jaotiseid. Teatud veebisaitide ja/või rakenduste puhul lubavad küpsised meil salvestada teie lemmikretsepte, tegevusi, punkte või parimaid tulemusi. Võime kasutada küpsiseid ka alaealiste kasutajate keelamiseks osaleda teatud tegevustes.

 

Muu osapool

Nimi

Eesmärk

Youtube

PREF, VISITOR_INFO1_LIVE, YSC

Need küpsised on vajalikud, et mängida videosi hüpikakendel ja lehtedel.

 


Autori küpsised

Need on küpsised, mille seab veebisait ja/või rakendus ning neid saab lugeda ainult vastav sait.


 

Muu osapool

Nimi

Vajalik Flickri piltide laadimiseks selle API kaudu

Facebook

_sm_au, _sm_au_c, _sm_au_d, c_user, csm, datr, fr, locale, lu, s, xs

Kasutatakse sisu jagamiseks Facebookis

Twitter

pid

Kasutatakse sisu jagamiseks Twitteris

Pinterest

__utma, __utmb, __utmc, __utmt, __utmz, _pinterest_sess, csrftoken, c_dpr

Kasutatakse sisu jagamiseks Pinterestis

Google Analytics

__utma, __utmb, __utmc,__utmv, __utmz, _utmc

Neid küpsiseid kasutatakse teabe kogumiseks selle kohta, kuidas külastajad meie saiti kasutavad. Kasutame teavet aruannete kompileerimiseks ja saidi täiustamiseks. Küpsised koguvad teavet anonüümses vormis, sh saidi külastajate arv, kust külastajad saidile tulevad ja milliseid lehekülgi nad külastavad.

Google

NID, GALX, GAPS, PREF

Kasutatakse sisu jagamiseks “Google+”-is

 


Muu osapoole küpsised

Need on küpsised, mille seavad muud osapooled, keda kasutame erinevate teenuste jaoks (näiteks veebisaidi ja/või rakenduse analüüs või reklaam).

 

Muu osapool

Nimi

Eesmärk

Seal ei ole

-

-