Olete välja logitud
nescafé classic
nescafé gold

„NESCAFÉ® GOLD“

Mahe, rikkalik kohv, mis lisab igale hetkele kuldse nüansi

nescafé gold
nescafé gold coffee
nescafé gold coffee beans nescafe gold
nescafé coffee farmers nescafe gold

Oskuslikult röstitud. Hoolikalt loodud.

Arabica ja Robusta oad, mida me kasutame selle iseloomuliku segu valmistamiseks, on hoolikalt röstitud, et nende maitse- ja aroomiomadused avalduks. Iga uba röstitakse optimaalsel temperatuuril, kuni need saavutavad standardid, mille oleme kehtestanud igale NESCAFÉ® GOLD kohvipurgile.

Kasvatatud seal, kus kohv vohab

Kohvioad, millest iga tass NESCAFÉ® GOLDi kohvi valmistatakse, pärinevad „kohvivööndist“, mis hõlmab enam kui 50 riiki üle kogu maailma, sealhulgas Aafrika, Ladina-Ameerika ja Aasia.

Õppige tundma oma NESCAFÉ® GOLDi kohvi

arabica and robusta coffee beans
Iga teie lemmik NESCAFÉ® GOLDi kohvi on valmistatud vastutustundlikult hangitud kvaliteetsetest Arabica ja Robusta ubadest.
best coffee farms
NESCAFÉ® GOLD sisaldab kohviube maailma parimatest kohvikasvatuspiirkondadest, sealhulgas Brasiiliast, Etioopiast, Vietnamist ja mujalt.
recycled nescafé gold coffee packaging
Töötame 2025. aastaks välja 100% korduvkasutatavad pakendid kõigile meie toodetele, keskendudes uue plasti kasutamise vähendamisele, kasutades iga tassi puhul rohkem ümbertöödeldud materjale.

Valmis nautimiseks, nii nagu soovite

NESCAFÉ® GOLD on loodud nautimiseks – seega on loogiline, et seda on saadaval mitmes erinevas vormis, mille hulgast saate valida. Nautige seda mustalt või valige ükskõik millise meie mugava ja maitsva segu hulgast.
nescafé gold roasted coffee

Please remove an item before adding another

Lisage võrdlemiseks kuni 3 toodet

Võrdlema

Tutvuge meie teiste kohvidega

coffee beans
coffee beans