Olete välja logitud
Meie kasvuhoonegaaside heitkoguste vähendamine

Parem homne algab üheskoos

3 minutit

Selleks, et aidata vähendada NESCAFÉ® kasvuhoonegaaside heitkoguseid, on vaja ühiseid jõupingutusi ja rohkem kui paari inimest, kes selle nimel töötavad. NESCAFÉ®-s on pühendunud analüütikute meeskond, kes uurib meie keskkonnamõju ja koostas plaani selle vähendamiseks. Oma süsinikujalajälje analüüsimisel vaatab NESCAFÉ® kõike, alates transpordist, tootmisest, pakendamisest, tarnimisest, ja isegi seda, mis juhtub pärast tarbimist. Me loome programme, et vähendada oma mõju igal sammul. Näiteks alates 2010. aastast oleme vähendanud kasvuhoonegaaside heitkoguseid oma lahustuva kohvi tehastes Euroopas juba 49,6% võrra. See on suur samm edasi, kuid teha on veel palju. Meie NESCAFÉs usume, et üheskoos saame teha rohkem keskkonnamõju vähendamiseks.

išmetamų šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekis

TÖÖTAMINE LOODUSE JÕUGA

Üks parimaid vahendeid süsiniku vähendamiseks on terve pinnas ja metsad. NESCAFÉ® jaoks, et tulla toime oma ulatusliku tarneahelaga, mis koosneb sadadest tuhandetest istandustest ja transpordivõrgustikest, PEAME TÖÖTAMA nii pinnase kui ka metsade kaitse nimel, et tuua pikaajalisi jätkusuutlikke muutusi.

apsaugoti dirvožemį ir miškus

KUI ROHKEM TÄHENDAB TEGELIKULT VÄHEM

Maailma metsad neelavad aastas umbes 2,6 miljardit tonni süsihappegaasi, mis moodustab umbes kolmandiku kogu fossiilkütuste põletamisel vabanevast CO2-st. Metsad pakuvad ka toitu, peavarju, energiat, ravimeid ja elatusvahendeid umbes 1,6 miljardile inimesele*. Kahjuks ähvardab maailma rahvastiku ja toidunõudluse kasvuga metsi oht, et need muudetakse põllumaaks. NESCAFÉ® töötab selle nimel, et 2025. aastaks oleks kohvi tarneahel 100% raadamisvaba, ning kavatseb 2026. aastaks istutada 20 miljonit kohalikku puud, et aidata suurendada bioloogilist mitmekesisust ning edendada pinnase moodustumist ja kvaliteeti. See on mahukas töö, kuid mitte kaugeltki nii suur kui see, mida metsad planeedi jaoks teevad.

medžio sodinimas

Miks on pinnase kvaliteet nii oluline

Kvaliteetne pinnas teeb enamat kui ainult hea kohvi kasvatamine, see kogub süsinikku, vähendab erosiooni ja vajab vähem sünteetilisi väetisi. Kuna suur osa kasvatuste kasvuhoonegaaside heitkogustest tekib väetistest, aitab NESCAFÉ® tootjate koolitamisega optimeerida väetiste kasutamist. Vietnamist Mehhikoni, Brasiiliast Indoneesiani on NESCAFÉ® põlluprogrammid aidanud parandada põllumajandusmeetodeid, mille tulemusena on põllumajandusettevõtted kasutanud optimaalseid sünteetiliste ja orgaaniliste väetiste kombinatsioone ning vähendanud põllumajanduslike kemikaalide kasutamist. Lihtsalt öeldes aitab kvaliteetne pinnas kasvatada jätkusuutlikumat kohvi.

geras dirvožemis gerai kavai auginti

SUURED MUUTUSED SÜNNIVAD VÄIKESTEST

Et aidata Nestlél 2050. aastaks nullini jõuda, ei ole vaja teha mitte ainult suuri muudatusi, vaid ka palju väikseid muudatusi. Alustuseks püüavad kõik NESCAFÉ® tehased kasutada 2025. aastaks 100% taastuvatest energiaallikatest toodetud elektrienergiat. Töötame ka selle nimel, et aidata luua ringlussüsteeme, mis muudavad pakendite kogumise, ringlussevõtu ja taaskasutamise lihtsamaks. NESCAFÉ® eesmärk on ka kasvatada oma elektri-, biokütuse-, hübriid- või pistikhübriidsõidukite autoparki. Ja tarbijate jaoks julgustab NESCAFÉ® kasutama tõhusamaid valmistamismeetodeid ja taaskasutamisnippe, nagu näiteks vee kuumutamine 100 °C asemel 80 °C ja veekeetja täitmine ainult vajaliku veekogusega. Samm-sammult oleme teel jätkuvalt kasvuhoonegaaside heitkoguste vähendamiseni.

NESCAFÉ® gamyklos

Tänased kogukonna lemmikud

Avastage veebilehelt kõige meeldivamaid artikleid
Atklājiet kafijas kultūru

Avastage rohkem artikleid teemal ...