Olete välja logitud
Ettevõtlusprogrammid NESCAFÉ®-ga

Progressi edendamine ühe tassi kaupa

3 minutit

NESCAFÉ® loodi kohvi müügi najal ja tänapäeval julgustab NESCAFÉ® andekaid noori liituma kohviäriga, seda mitte ainult kasvatuses, vaid kõikjal, kus kohvi müüakse, serveeritakse ja pruulitakse. Paljudes riikides on oma äri alustamine võimalus rahalise kindlustunde saavutamiseks. Isegi kogemuse või stardikapitali puudumisel edendab NESCAFÉ® ettevõtlust, toetades järjepidevalt kohviettevõtete alustamist ja laiendades seda kõigile.

NESCAFÉ® verslumo programos

PAREMA HOMSE PRUULIMINE

Paljude jaoks pole kohv lihtsalt armastatud jook, see on kunstivorm. NESCAFÉ® soovib inspireerida pürgivate noorte asjatundjate loomingulisi meeli koolitusega, et saada professionaalseks baristaks. Ladina-Ameerika riikidele keskenduv koolitus hõlmab kõiki kohvipoe juhtimise aspekte, alates põhilistest hügieenireeglitest kuni masinate hoolduse, seadmete paigutuse, teenindusstandardite ja isegi etiketini.

NESCAFÉ® võib aidata suurendada nende kohvialaseid teadmisi ja aidata uute retseptide ja ideedega oma äri edendada. Programmi Nestlé Young Baristas abil saab NESCAFÉ® aidata kaasa kultuuri ja loovuse edendamisele ning aidata kohvimaailma veidi säravamaks muuta.

Baristas, kavinėje kaitinantis pieną

HELGEM TULEVIK ON TEIE KÄTES

NESCAFÉ® ei valmista lihtsalt kohvi, vaid aitab luua võimalusi. Kamerunis ei edenda NESCAFÉ® mitte ainult noorte ettevõtlust, vaid muudab NESCAFÉ® tooted tarbijatele kättesaadavamaks. Programm „Minu oma äri“, mida kohalikul tasandil tuntakse kui MYOWBU, on 10 aastat kestnud algatus Kesk- ja Lääne-Aafrikas, mille tulemusena on loodud 135 töökohta, mis koosnevad 124 müügioperaatorist ja 11 köögioperaatorist, kes on spetsialiseerunud kuumade jookide müügiga tegelevatele ettevõtetele. NESCAFÉ® on avatud kõigile noortele ja aktiivsetele kamerunlastele vanuses 18 aastat ja üle, pakkudes köögioperaatoritele kaubanduslikke seadmeid ja juhtimisnõuandeid. Tänu MYOWBU programmile aitab NESCAFÉ® luua võimalusi neile, kellel on oma kohvialane unistus.

kavos tiekėjai

ÄRATADES UNISTUSI KAMERUNIS

Tutvuge Comfort Dorkutsoga, kamerunlannaga, kellele raske töö ei ole võõras. Oma pere aitamiseks pidi ta kooli pooleli jätma, et leida tööd. Ainus võimalik töökoht oli ukselt-uksele maksukoguja, mis on raske töö. 2013. aastal märkas Comfort Accra kohvimüüjaid, kes kõndisid läbi tungleva rahvamassi, kandes erkpunaseid t-särke ja müües NESCAFÉ®-d kioskite omanikele, jalakäijatele ja isegi liiklevatele autojuhtidele. Hiljem sai ta teada, et paljud neist müüjatest olid iseseisvad väikeettevõtjad ja ta soovis teha sama. Nüüd teenib Comfort umbes 200 CHF kuus, millega ta saab endale lubada väikese korteri üürimist ja oma pere aidata. NESCAFÉ® ettevõttega said Comforti unistused reaalsuseks ja loodetavasti ei lakka need kunagi kasvamast.

kavos tiekėjai

TÕUSE JA SÄRA MEHHIKOS

NESCAFÉ® teab, et ka kõige väiksem kohvipood võib olla hea äritegevuse allikas. Mehhiko linnades on väikesed kohvikioskid igapäevase elu lahutamatu osa. NESCAFÉ® võtab ühendust väikeste kohvipoodide või kioskite omanikega ning pakub neile võimalust investeerida nende ärisse ja muuta see NESCAFÉ® kohvikuks. Koostöös sellise usaldusväärse ülemaailmse kaubamärgiga nagu NESCAFÉ® kasvas keskmine müük 2022. aastal 170%*! Siiani on NESCAFÉ® aidanud ettevõtjaid kuni 51 poes ja plaanib lähiaastatel laieneda. See on vaid väike viis, kuidas NESCAFÉ® saab oma abi pakkuda.

*2022. aastal oli Mehhikos keskmine läbilaskevõime ühe masina kohta kaubamärgita kohtades 27 tassi, samas kui kaubamärgiga kasutatavate masinate läbilaskevõime oli 73 tassi.

kavinukė

Tänased kogukonna lemmikud

Avastage veebilehelt kõige meeldivamaid artikleid
Sužinokite apie kavos kultūrą

Avastage rohkem artikleid teemal ...