Olete välja logitud
NESCAFÉ® ja Rainforest Alliance'i partnerlus

Paremini üheskoos

3 minutit

Iga kord, kui naudite maitsvat tassi NESCAFÉ® kohvi, on see tuhandete ainulaadsete kohvikasvatuste ühiste jõupingutuste tulemus. Nende kasvatuste taga oleva dünaamika tundmine on oluline, et aidata parandada elatusvahendeid, kus iganes me saame. Selle saavutamiseks ühendas NESCAFÉ® 2014. aastal jõud Rainforest Alliance'iga. Üheskoos töötasime välja NESCAFÉ® muutuste plaaniteooria, milles määratlesime, millist positiivset mõju kavatseme saavutada. See on nüüd meie seire- ja hindamisvahendite selgroog ning kaardistab meie peamiste valdkonnategevuste edenemise. NESCAFÉ® võib kohvist palju teada, kuid alati on hea mõte saada abi, et muutuda veelgi paremaks.

Partnerystė su „Rainforest Alliance

Retsept positiivseteks muutusteks

Iga hea retsept nõuab hoolt, tähelepanu ja täpseid koguseid. NESCAFÉ® mõju mõõtmine kohapeal algab istanduste netosissetuleku ja kohvikasvatuste toimetuleku hindamisest. Seejärel hinnatakse meie mõju tootjate peredele. Lõpuks hinnatakse aspekte nagu mulla kvaliteet, bioloogiline mitmekesisus ja vesi, et jälgida süsinikuheite vähendamist. See aitab NESCAFÉ®-l teha tihedat koostööd kohvikasvatajate rühmadega, et saada nende vaatenurk, mõista nende probleeme ja töötada välja praktilisi lahendusi, mis aitavad luua jätkusuutlikke ja taastuvaid lahendusi, mille eesmärk on parandada elatist ja loodusvarasid.

Link: https://www.rainforest-alliance.org/business/tailored-services/partnerships-for-success-monitoring-and-evaluation-with-NESCAFÉ®/
Dirvožemį analizuojančios rankos laboratorijoje

Mida rohkem me teame, seda paremad oleme

Pole tähtis, kui palju head te arvate, et teete, kuid ilma kindlate andmeteta ei saa te seda kindlalt öelda. Meie tihe partnerlus Rainforest Alliance'iga aitab NESCAFÉ®-l hinnata kõiki põlluprogramme üle maailma nähtavate tulemustega. Nende teadmiste olemasolu võimaldab meil jagada, hinnata, parandada ja kohandada oma tegevust eesmärgiga tuua pikaajalist kasu sadadele tuhandetele kohvikasvatajatele.

„Rainforest Alliance“ logotipas

5 tärni teenimine Mehhikos

Järelevalve ja hindamise abil tegi NESCAFÉ® rohkem kui ainult leevendas 2014. aastal Mehhikos toimunud pruunrooste kriisi mõju. Seejärel rääkisime tootjatega, et teada saada, mida me veel teha saaksime. NESCAFÉ® andis 37 miljonit pruunroostekindlat kohviistikut rohkem kui 33 000 kohvikasvatajale, kes seisid silmitsi suure haiguspuhanguga. Meie andmed tuvastasid, millised sordid toimisid 93% ellujäämise ja 50% tootlikkuse tõusuga. Seejärel pakkusid NESCAFÉ® meeskonnajuhid kohapealseid koolitusi ja täiendavaid investeeringuid kasvatuste tööjõusse. Lõppude lõpuks on vaja häid andmeid ja vestlusi, et saavutada püsivat positiivset mõju.

lapų rūdims atsparūs kavos sodinukai

Raamatute lugemine Vietnamis

Te ei saa probleemi hästi lahendada, kui te ei mõista probleemi täielikku olemust täielikult. NESCAFÉ® soovis Vietnamis parandada majanduslikult haavatavate kohvikasvatajate elatist ja tootlikkust, kes seisavad silmitsi kõrgete tootmiskulude, ebatõhusa niisutamise ja ühest põllukultuurist sõltumise probleemiga. NESCAFÉ® aitas, jagades 9 miljonit istikut rohkem kui 14 000 tootjale, et suurendada saagikust, korraldas koolitusi põllumajandustavade, näiteks vahekultuuride kasvatamise kohta ning õpetas finantskirjaoskust ja arvestuse pidamist. Aastaks 2020 pidas 89% NESCAFÉ® põlluprogrammis osalenud Vietnami põllumajandustootjatest finantsarvestust, mis osutus kasulikuks. Parema arvestuse ja parema saagikusega istikutega investeerisid tootjad oma põldudesse ja suurendasid tootlikkust tänu arukamale kastmisjuhtimisele ja põllukultuuride mitmekesistamisele, mis tõi kaasa suurema sissetuleku. On hämmastav, kuidas organiseerimine võib nii palju muuta.

NESCAFÉ® laukų programa

Tänased kogukonna lemmikud

Avastage veebilehelt kõige meeldivamaid artikleid
Sužinokite apie kavos kultūrą

Avastage rohkem artikleid teemal ...