Olete välja logitud
Kliimakindla põllumajanduse toetamine

Olete täpselt nii suur kui teie väikseim partner

3 minutit

Iga maitsva NESCAFÉ® tassikese taga on kohvikasvatajad, kes toovad teie lemmikkohvi ellu, kuid see ei ole alati lihtne. Soovime aidata kohvikasvatajatel muutuda vastupidavamaks kliimamuutuste ja nendega seotud probleemide suhtes. Eriti haavatavad on sajad tuhanded väiketootjad NESCAFÉ® väärtusahelates, kes võivad mängida suurt rolli kliimamuutuste leevendamisel. Selleks oleme loonud programmi, et toetada väiketootjate vastupanuvõimet, koolitades kohvikasvatajaid, mis aitab neil muutuda tõhusamaks, edukamaks, vastupidavamaks ja jätkusuutlikumaks. Lõppude lõpuks ei saanud NESCAFÉ® nii suureks ettevõtteks, jättes tähelepanuta inimesed, kes selle kõik võimalikuks teevad.

Parama klimato kaitai atspariam ūkininkavimui

Lihtne on suurepärane

NESCAFÉ® põldude programmid aitavad kohvikasvatajatel saavutada edumaa, mida nad vajavad õitsenguks. Hondurases aitasime kohvikasvatajatel kuivatada oma kohviube päikeseenergia abil. Nende päikesekuivatite kasutamine ei maksa peaaegu midagi ja need aitavad kasvatajatel kvaliteetsemalt toota. Kuivatatud oad säilitavad oma kvaliteedi kauem, andes kasvatajatele rohkem aega parema hinna osas läbirääkimisteks ja parima müügihetke leidmiseks. Tänu päikesekuivatitele suutsid Hondurase kohvikasvatajad saada 10% kõrgemat hinda, mis kinnitab, et isegi kõige lihtsam muutus võib tuua tõelist kasu.

NESCAFÉ® laukų programos

Iga kultuur loeb

Kohvikasvatajana edu saavutamiseks aitab ka muude saaduste kasvatamine. Üle 200 NESCAFÉ® agronoomi julgustab kohvikasvatajaid mitmekesistama oma kasvatusi tehnikaga, mida nimetatakse vahekultuuride kasvatamiseks. Kui kasvatajad istutavad samale maatükile erinevaid põllukultuure, saavad nad parandada mulla kvaliteeti, suurendada saagikust, tõrjuda kahjureid ja luua rohkem sissetulekuallikaid.

Täiustatud vahekultuuride kasvatamise abil saab iga põllukultuur üksteist toetada, kombineerides varju ja orgaanilise mullasisalduse. Arukas vahekultuuride kasvatamine aitab vähendada vajadust pestitsiidide järele ja suurendab bioloogilist mitmekesisust. Terves kasvatuses loeb iga taim ja see aitab tootjatel kasvada suuremaks ja paremaks.

įvairinti kavos ūkius

Head tehes läheb endal hästi

Suurepärase kvaliteediga ubade kasvatamine, millest teie täiuslik tass kohvi valmib, on vaid osa kasvatajate võitlusest. Edu saavutamiseks vajavad kohvikasvatajad ka oskusi, et juhtida oma kasvatust kui toimivat ettevõtet.

NESCAFÉ® aitab tootjatel saada juurdepääsu äriteadmistele, mille eesmärk on juurutada põllumajandusettevõtluse vaimu. Kasvatajate julgustamine parema arvestuse pidamiseks aitab neil saada selge finantspildi ja teha oma kasvatuse kohta arukamaid otsuseid. Tootlikkuse kasvades näevad tootjad jätkusuutliku põllumajanduse rahalist kasu, sest hea tegemine on hea äritegevusele.

tvarus kavos auginimas

Iga tass kohvi võib aidata midagi muuta

NESCAFÉ® soovib aidata kasvatajaid teadmiste, töövahendite ja tehnoloogiaga vastupidavamaks muuta. Aastaks 2030 on meie eesmärgiks, et üle 100 000 tootja Mehhikos, Elevandiluurannikul, Indoneesias, Colombias ja Hondurases oleks kaasatud meie väiketootjate vastupidavusprogrammi.

Alates taastuvamate põllumajandustehnikate õppimisest kuni paremate äriteadmiste omandamiseni usub NESCAFÉ®, et kui põllumeestel läheb hästi, siis kogukonnad arenevad.

atsparumo programa

Tänased kogukonna lemmikud

Avastage veebilehelt kõige meeldivamaid artikleid
Sužinokite apie kavos kultūrą

Avastage rohkem artikleid teemal ...