Esate atsijungęs
nescafé classic
nescafé classic

NESCAFÉ® Classic

Tinkamas būdas pradėti dieną, kiekvieną dieną.

Žiūrėti visus produktus
nescafé classic
nescafé classic coffee
nescafé classic coffee beans nescafe blend 43
nescafé coffee farmers nescafe blend 43

Aistra ir procesas, slypintys už pažįstamo skonio

Mūsų arabikos ir robustos pupelių mišinys, parinktas „NESCAFÉ® Classic“, kruopščiai paskrudinamas, kad išryškėtų pažįstamas skonis ir aromatas.

Rūpestingai užauginta, paskrudinta ir paruošta

Pažįstamą „NESCAFÉ® Classic“ skonį suteikia pupelės, gaunamos iš kavos juostos – vietų, kur kava auga geriausiai, įskaitant Pietų Ameriką, Aziją ir Afriką. Vidutiniškai tamsus skrudinimas sukuria sodraus, subalansuoto skonio kavą, padedančią pradėti dieną kiekvieną dieną.

Pažinkite savo „NESCAFÉ® Classic“

arabica and robusta coffee beans
Dėl kruopščiai atrinkto kokybiškų, atsakingai gaunamų arabikos ir robustos pupelių mišinio kiekviena „NESCAFÉ® Classic“ kava yra ypatinga, vidutiniškai tamsiai paskrudinta, kad galingai pradėtumėte dieną.
best coffee farms
Bendradarbiaujame su aistringais kavos augintojais, kad „NESCAFÉ® Classic“ būtų tokia gera kaip visada, o pupelės būtų gaunamos iš Pietų Amerikos, Rytų Afrikos ir Azijos vietovių.
NESCAFÉ® Blend43
Iki 2025 m. visiems savo produktams sukursime 100 % daugkartinių pakuočių. Ypač stengsimės mažiau naudoti naujo plastiko, kiekvienam puodeliui naudodami daugiau perdirbtų medžiagų.

Kaip geriate „NESCAFÉ® Classic“?

Kadangi „NESCAFÉ® Classic“ yra viena mėgstamiausių kavų pasaulyje, pamanėme, kad ji turi būti lengvai prieinama įvairiais formatais, iš kurių galėtumėte rinktis. Nesvarbu, ar mėgstate juodą kavą ar paruoštą iš patogaus mišinio paketėlio, pasiruoškite mėgautis „NESCAFÉ® Classic“ savaip.
nescafé classic roasted coffee

Please remove an item before adding another

Norėdami palyginti, pridėkite iki 3 produktų

Palyginti

Atraskite kitas mūsų kavas

coffee leaf
coffee leaf