Esate atsijungęs

Slapukai

Kas yra slapukai?
 

Slapukai yra nedideli teksto failai, išsaugomi kompiuteryje, kai apsilankote svetainėje arba naudojate programą. Jie dažnai naudojami ir yra reikalingi, kad svetainės ar programos veiktų arba kad jų veikimas būtų efektyvesnis. Be to, svetainės arba programos savininkas gali gauti reikiamos informacijos pagal slapukus.

 


Kaip ir kodėl naudojame slapukus?
 

Naudodami slapukus galime patobulinti svetaines arba programas bei jų funkcijas ir geriau suprasti, kaip lankytojai naudoja svetaines arba programas ir jose esančius įrankius bei pafslaugas. Be to, pasitelkę slapukus galime pritaikyti „Nestlé“ svetaines arba programas pagal jūsų poreikius, padaryti jas patogesnes, sužinoti klientų nuomonę apie svetaines arba programas (tai padaryti padeda specialūs partneriai) ir pasiekti jus kitose interneto vietose. Slapukų nenaudojame asmeninei informacijai (pvz., jūsų vardui) gauti, tačiau galime susieti slapuko informaciją su asmenine informacija, kurią pateikėte kitais būdais (pvz., bendrojoje svetainėje ir (arba) užsiregistruodami).

 


Kaip pakeisti slapukų nuostatas?
 

Įsitikinkite, kad jūsų kompiuteryje arba mobiliajame įrenginyje galima keisti slapukų nuostatas. Galite pasirinkti gauti naršyklės įspėjimą prieš priimant slapukus arba nustatyti, kad jie nebūtų priimami, tačiau tokiu atveju negalėsite naudoti visų svetainės arba programos funkcijų. Norėdami sužinoti, kaip atsisakyti slapukų, eikite į naršyklės pagalbos skiltį. Galite apsilankyti įvairiose mūsų svetainių vietose ir naudoti daugumą programų funkcijų net ir nenaudodami slapukų. Jei naudojate skirtingus kompiuterius keliose vietose, nepamirškite naršyklėje pasirinkti norimų slapukų nuostatų.

 


Kokių tipų slapukai naudojami?
 

Toliau esančiose lentelėse pateiktos įvairių slapukų, naudojamų mūsų svetainėje ir (arba) programose, kategorijos ir aprašai.

 


Būtinieji slapukai
 

Toliau nurodyti slapukai būtini, kad svetainė arba programa galėtų veikti. Be jų svetainė arba programa veiks netinkamai, todėl šiuos slapukus naudojame neatsiklausę jūsų. Tačiau norėdami naudoti visus kitus slapukus turime paprašyti jūsų sutikimo.

 

Trečioji šalis

Pavadinimas

Aprašymas

Incapsula

incap_ses_324_305641, visid_incap_305641

Naudojant šiuos slapukus pagerinamas svetainės veikimas ir padidinamas saugumas.

 

Funkciniai slapukai
 

Toliau nurodyti slapukai naudojami siekiant pagerinti svetainės arba programos funkcijas. Tai slapukai, kuriuos naudojant įsimenama, kokį svetainės ir (arba) programos turinį žiūrėjote anksčiau, kokį el. pašto adresą ir slaptažodį pateikėte užsiregistruodami svetainėje arba programoje ir pan. Be to, pagal slapukus įsimenamos prekės, kurias anksčiau įtraukėte į „Nestlé“ internetinės parduotuvės pirkinių vežimėlį. Taigi naudodami funkcinius slapukus galime rodyti jus dominantį turinį ir padėti jums taupyti laiką, kurį sugaištumėte iš naujo užsiregistruodami arba įvesdami informaciją vėl apsilankę svetainėje, naudodami programą arba bandydami pasiekti tik nariams prieinamas skiltis. Kai kuriose svetainėse arba programose naudojami slapukai suteikia galimybę išsaugoti jūsų mėgstamiausius receptus, veiklą, balus arba pasiekimus. Be to, naudodami slapukus galime neleisti nepilnamečiams naudotojams atlikti tam tikrų veiksmų.
 

Trečioji šalis

Pavadinimas

Aprašymas

Youtube

PREF, VISITOR_INFO1_LIVE, YSC

Šie slapukai reikalingi, kad būtų galima leisti vaizdo įrašus iškylančiuosiuose languose arba puslapiuose.


 

Pirmosios šalies slapukai
 

Šie slapukai nustatomi svetainėje arba programoje ir juos galima nuskaityti tik toje svetainėje arba programoje.

 

Trečioji šalis

Pavadinimas

Aprašymas

Facebook

c_user, csm, datr, fr, lu, s, xs

Naudojamas bendrinant turinį „Facebook“.

Twitter

_twitter_sess, guest_id

Naudojamas bendrinant turinį „Twitter“.

Pinterest

__utma, __utmb, __utmc, __utmt, __utmz, _pinterest_sess, csrftoken, c_dpr

Naudojamas bendrinant turinį „Pinterest“.

Google Analytics

__utma, __utmb, __utmc,
__utmv, __utmz, _utmc

Naudojant šiuos slapukus renkama informacija, kaip lankytojai naudoja svetainę. Atsižvelgdami į šios informacijos ataskaitas galime patobulinti svetainę. Slapukais renkama informacija (svetainės lankytojų skaičius, iš kur lankytojai pateko į svetainę, jų lankyti puslapiai ir pan.) yra anoniminė.

Google

NID, GALX, GAPS, PREF

Naudojamas bendrinant turinį „Google+“.

 


Trečiosios šalies slapukai
 

Šiuos slapukus nustato trečiosios šalys, teikiančios mums įvairias paslaugas, pvz., svetainės ir (arba) programos analizės arba reklamavimo paslaugas.

 

Trečioji šalis

Pavadinimas

Aprašymas

Nėra