Esate atsijungęs
nescafé classic
nescafé gold

NESCAFÉ® GOLD

Švelnaus, sodraus skonio kava, suteikianti aukso atspalvį bet kuriai asmeninei akimirkai

Žiūrėti visus produktus
nescafé gold
nescafé gold coffee
nescafé gold coffee beans nescafe gold
nescafé coffee farmers nescafe gold

Meistriškai paskrudinta. Kruopščiai sukurta.

Arabikos ir robustos pupelės, iš kurių gaminame šį firminį mišinį, meistriškai paskrudinamos, kad atsiskleistų jų skonis ir aromatas. Kiekviena pupelė skrudinama tinkamiausioje temperatūroje, kol pasiekiami standartai, nustatyti kiekvienam „NESCAFÉ® Gold“ indeliui.

Auginama ten, kur kava klesti

Kavos pupelės, sudarančios kiekvieną NESCAFÉ® GOLD puodelį, gaunamos iš kavos juostos, kuri apima daugiau kaip 50 pasaulio šalių, esančių Afrikoje, Lotynų Amerikoje, Azijoje ir kitur.

Pažinkite savo „NESCAFÉ® GOLD“

arabica and robusta coffee beans
Visos jūsų mėgstamos NESCAFÉ® GOLD kavos gaminamos iš kruopščiai atrinkto atsakingai gaunamų kokybiškų arabikos ir robustos pupelių mišinio.
best coffee farms
NESCAFÉ® GOLD naudojamos kavos pupelės gaunamos iš geriausių pasaulio kavos auginimo regionų, įskaitant Braziliją, Etiopiją, Vietnamą ir kt.
recycled nescafé gold coffee packaging
Iki 2025 m. visiems savo produktams sukursime 100 % daugkartinių pakuočių. Ypač stengsimės mažiau naudoti naujo plastiko, kiekvienam puodeliui naudodami daugiau perdirbtų medžiagų.

Paruošta mėgautis taip, kaip jums patinka

NESCAFÉ® GOLD buvo sukurta mėgautis, taigi nenuostabu, kad galite rinktis iš įvairių formatų. Mėgaukitės juoda kava arba rinkitės bet kurį iš mūsų patogių ir skanių mišinių.
nescafé gold roasted coffee

Please remove an item before adding another

Norėdami palyginti, pridėkite iki 3 produktų

Palyginti

Atraskite kitas mūsų kavas

coffee beans
coffee beans