Esate atsijungęs

© 2023 Nestlé

Visos autorių teisės ir kitos intelektinės nuosavybės teisės į visą šios svetainės tekstą, paveikslėlius ir kitą medžiagą priklauso „Nestlé Group“ arba medžiaga paskelbta gavus atitinkamo savininko leidimą.

Jums leidžiama naršyti šią svetainę, atgaminti ištraukas spausdinant, atsisiunčiant į standųjį diską arba siekiant platinti kitiems asmenims. Tai galima daryti tik su sąlyga, kad nepakeisite jokių autorių ir kitų nuosavybės teisių pranešimų ir kad ant tokių kopijų bus matomas pirmiau minėtas pranešimas apie prekių ženklą. Jokia šios svetainės dalis negali būti parduodama ar platinama komerciniais tikslais, taip pat ji negali būti keičiama ar įtraukiama į kitą darbą, leidinį ar svetainę.

Šioje svetainėje rodomi prekių ženklai, logotipai, simboliai ir paslaugų ženklai (toliau – „prekių ženklai“) priklauso „Nestlé Group“. Jokia šioje svetainėje pateikta informacija neturėtų būti suprantama kaip licencijos ar teisės naudoti bet kurį šioje svetainėje pateiktą prekių ženklą suteikimas. Griežtai draudžiama naudoti ir (arba) netinkamai naudoti šioje svetainėje pateikiamus prekių ženklus arba bet kokį kitą šios svetainės turinį, išskyrus šiose Nuostatose ir sąlygose numatytus atvejus. Taip pat informuojame, kad „Nestlé Group“ aktyviai gins savo intelektinės nuosavybės teises įstatymų nustatyta tvarka, įskaitant patraukimą baudžiamojon atsakomybėn už rimtus pažeidimus.