Esate atsijungęs
NESCAFÉ® kelionė į žiedinę kavos gamybos sistemą

KAIP ŠAUKSI, TAIP ATSILIEPS

3 min skaityti
NESCAFÉ® diegia žiedinę sistemą, siekdama padėti ūkininkams efektyviau naudoti vandenį žemės ūkyje ir aprūpinti savo gamyklas biokuru. Taip pat iki 2025 m. ketiname pasiekti, kad mūsų pakuotės būtų daugkartinės arba perdirbamos. Pokyčiai atliekų tvarkymo, švaresnės energijos ir inovacijų srityse padeda daryti teigiamus pokyčius.
Žiedinė ekonomika kavos gamyboje

KAŽKAS VANDENYJE

Vanduo yra vienas vertingiausių pasaulio gamtos išteklių, o kai kuriai mūsų kavai užauginti jo reikia labai daug. NESCAFÉ® vertina vietos bendruomenių vandens poreikius. Šiandien NESCAFÉ® padeda ūkininkams auginti kavą taikant sprendimus, kuriais siekiama apsaugoti vandens išteklius. Vietname padėjome ūkininkams sunaudoti 50 % mažiau drėkinti skirto vandens, palyginti su ankstesne oficialia praktika, padėdami išlaikyti tokį patį produktyvumą, ir suteikėme išmaniąsias orų programėles, nurodančias, kada atsukti, o kada užsukti čiaupus, kad ūkininkai savo kaimuose taupytų vandenį. Šalia esančiuose kavos fabrikuose padėjome padidinti vandens naudojimo efektyvumą ir kasmet sutaupome daugiau nei tūkstantį olimpinio dydžio baseinų vandens. Mažesnio vandens kiekio naudojimas kavai gaminti padeda geriau taupyti vandenį vietos bendruomenėse ir palaikyti vandens ciklo apsaugą. Todėl NESCAFÉ® siekia ir toliau padėti ūkininkams padaryti daugiau naudojant mažiau vandens.
Mažesnio vandens kiekio naudojimas kavos gamyboje

KAIP IR JUMS, MUMS ENERGIJOS SUTEIKIA KAVA

Daugumoje savo gamyklų NESCAFÉ® panaudotus kavos tirščius naudoja tikrajai energijai gaminti, taip tonomis sumažindama atliekų ir šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekį. Tai paprastas procesas, kurio metu malta kava, naudota NESCAFÉ® paruošti, vėl panaudojama kaip biokuras garo katilams. 2021 m. dėl tokio žiediškumo NESCAFÉ® pasirūpino, kad 245 000 tonų CO2e iš iškastinio kuro nepatektų į atmosferą ir į sąvartynus būtų išvežta mažiau atliekų, kurios priešingu atveju būtų buvę gabenamos sunkiasvoriais sunkvežimiais. NESCAFÉ®, kaip ir jums, rūpi planeta ir ji nesigėdija šildyti maisto likučius.
NESCAFÉ® gamykla

GERI DALYKAI BŪNA GEROSE PAKUOTĖSE

NESCAFÉ® nori, kad kava būtų šviežia, o klientai informuoti, ir kartu daryti teigiamą poveikį planetai. NESCAFÉ® siekia tiekti tvaresnius stiklo indelius, kartonines pakuotes, kapsules ir maišelius, kuriuos naudojant susidaro mažiau atliekų ir kurie atitinka „Nestlé“ siekį visas pakuotes perdirbti arba naudoti pakartotinai. 2025 m. jau turėtų būti pasiekti 95 %. Pripildydami stiklinį indelį NESCAFÉ® lengvų minkštų pakuočių turiniu galite padėti sumažinti atliekų kiekį, nes vienam gramui kavos sunaudojama XX % mažiau pakuotės svorio, palyginti su „NESCAFÉ® Gold Blend“ 200 g indeliu. NESCAFÉ® taip pat pristatė naujos kartos kavos puodelius, pagamintus iš 95 % popieriaus, o jų dangai naudojama 50 % mažiau plastiko. Yra dar geresnių naujienų: šie puodeliai turi unikalią naują dispersinę dangą, kuri sukurta taip, kad lengvai ištirptų, todėl juos galima perdirbti popieriaus perdirbimo mašinose kartu su įprastomis popieriaus atliekomis (žinoma, priklausomai nuo vietos teisės aktų). NESCAFÉ® įsipareigojo spausdintai reklamai parduotuvėse naudoti daugiau perdirbamo popieriaus. O NESCAFÉ® indelių dangteliuose dabar yra 20 % perdirbto plastiko pagal masės balanso metodą.* Visos šios iniciatyvos padės „Nestlé“ įgyvendinti siekį iki 2025 m. trečdaliu sumažinti gryno plastiko kiekį. Kai esi toks didelis kaip NESCAFÉ®, kiekvienas teigiamas pokytis padeda keisti situaciją.

Kiekviena rinka turės apskaičiuoti, kiek, naudojant lengvąsias minkštąsias pakuotes, sumažės pakuotės svoris pagal vietos SKU. Pvz., Europoje šis skaičius siekia 97 %.

NESCAFÉ® perdirbamos arba daugkartinės pakuotės

PADEDAME „NESCAFÉ®“ KAVOS PASAULIUI TAPTI ŠIEK TIEK GERESNIAM

NESCAFÉ® įkvepia keisti kavos auginimo, tiekimo, gamybos, pakavimo ir vartojimo būdus. Kiekvieną kartą, kai mėgaujatės mėgstama NESCAFÉ® kava, remiate pasaulinę iniciatyvą, kuria siekiama padėti aplinkai ir įkvėpti daryti tą patį kitus žmones. NESCAFÉ® kasdien priartėja prie žiedinės ekonomikos.
NESCAFÉ® žiedinė ekonomika

Šiandienos bendruomenės mėgstamiausi įrašai

Atraskite keletą labiausiai patikusių straipsnių iš visos svetainės
Atklājiet kafijas kultūru

Peržiūrėkite daugiau straipsnių apie...