Olete välja logitud
NESCAFÉ® teekond kohvitootmise ringlussüsteemi suunas

MIDA KÜLVAD, SEDA LÕIKAD

3 minutit

NESCAFÉ® on teel ringlussüsteemi suunas, mille eesmärk on aidata kohvikasvatajatel parandada veekasutuse tõhusust põllumajanduses ja varustada meie tehaseid biokütusega. Samuti muuta meie pakendid 2025. aastaks korduvkasutatavaks või ringlussevõetavaks. See on muutus jäätmekäitluses. Puhtam energia ja innovatsioon, mis aitab kaasa positiivse muutuse saavutamisele.

Žiedinė ekonomika kavos gamyboje

MIDAGI ON VEES

Vesi on üks maailma kõige väärtuslikumaid loodusvarasid ja osa meie kohvidest vajab kasvatamiseks palju vett. NESCAFÉ® hindab kohalike kogukondade veevajadusi. Täna aitab NESCAFÉ® tootjatel kasvatada kohvi veevarusid kaitsvate lahendustega. Vietnamis oleme aidanud kohvikasvatajatel kasutada niisutamiseks 50% vähem vett kui varasemad ametlikud tavad, aidates säilitada sama tootlikkust, ning pakkunud nutikaid ilmarakendusi, mis teatavad, millal kraanid lahti ja kinni keerata, et aidata oma külades vett säästa. Meie lähedal asuvates kohvitehastes oleme aidanud parandada vee tõhusust ja säästnud igal aastal üle tuhande olümpiaujula suuruse basseini veekoguse. Vähema vee kasutamine kohvi tootmisel aitab parandada vee säästmist kohalikes kogukondades ja toetab veeringluse kaitset. Seetõttu on NESCAFÉ® eesmärk aidata kohvikasvatajatel ka edaspidi vähema veega rohkem ära teha.

Mažesnio vandens kiekio naudojimas kavos gamyboje

NAGU TEIL, ON KA MEIE JÕUALLIKAKS KOHV

NESCAFÉ® kasutab enamikus oma tehastes kasutatud kohvipuru energia tootmiseks, vähendades sellega tonnide viisi jäätmeid ja kasvuhoonegaaside heitkoguseid. See on lihtne protsess, mille käigus NESCAFÉ® pruulimiseks kasutatud kohvipuru taaskasutatakse biokütusena meie aurukatelde kütmiseks. 2021. aastal aitas see ringlussevõtt NESCAFÉ®-l hoida meie atmosfääri sattumast 245 000 tonni fossiilkütuste CO2e ja prügilatesse vähem jäätmeid saatmast, mida muidu raskeveokitega transporditaks. Nagu teiegi, hoolib NESCAFÉ® planeedist ega ole liiga uhke, et meie jääke uuesti soojendatakse.

NESCAFÉ® gamykla

HEAD ASJAD TULEVAD HEADES PAKKIDES

NESCAFÉ® soovib hoida kohvi värskena ja meie kliente kursis, avaldades samal ajal positiivset mõju planeedile. NESCAFÉ® eesmärk on pakkuda säästvamaid purke, karpe, kapsleid ja kotikesi, mis tekitavad vähem jäätmeid, järgides Nestlé ambitsioonikat eesmärki, milleks on 100% ringlussevõetav või korduvkasutatav pakend. Aastaks 2025 peaks 95% olema juba saavutatud. Täites oma klaaspurgi NESCAFÉ® kergete pehmete pakikestega, saate aidata vähendada jäätmeid pakendiga, mis kasutab XX% vähem pakendit ühe grammi kohvi kohta, võrreldes meie NESCAFÉ® Gold Blend 200g purgiga. NESCAFÉ® tõi turule ka järgmise põlvkonna kohvitopsid, mis on valmistatud 95% paberist ja mille kattekihis kasutatakse 50% vähem plasti. Veelgi paremad uudised: neil topsidel on ainulaadne uus dispersioon kate, mis on loodud kergesti lahustuma, et neid saaks töödelda paberi ringlussevõtu masinates koos tavaliste paberijäätmetega (muidugi sõltuvalt kohalikest eeskirjadest). NESCAFÉ® on seadnud eesmärgiks kasutada oma kauplustes trükitud reklaami jaoks rohkem taaskasutatavat paberit. Ja NESCAFÉ® purgikaaned sisaldavad nüüd 20% ringlussevõetud plasti ainetaseme meetodi alusel*. Kõik need algatused aitavad Nestlél saavutada eesmärki vähendada 2025. aastaks uue plasti kasutamist 1/3 võrra. Kui olete nii suur kui NESCAFÉ®, aitab iga positiivne muutus midagi muuta.

*(lisada link ISCC lehele)

Kergete pehmete pakikeste puhul tuleb igal turul välja arvutada, kui palju see aitab vähendada pakendi kaalu vastavalt kohalikule laoarvestusühikule. Näiteks Euroopas on see näitaja 97%

NESCAFÉ® perdirbamos arba daugkartinės pakuotės

AIDATES NESCAFÉ® KOHVIMAAILMA VEIDI PAREMAKS MUUTA

NESCAFÉ® julgustab muutma kohvi kasvatamise, hankimise, valmistamise, pakendamise ja tarbimise viise. Iga kord, kui naudite oma lemmik NESCAFÉ® kohvi, toetate ülemaailmset algatust, et aidata keskkonda ja inspireerida teisi sama tegema. NESCAFÉ® liigub iga päev ringmajanduse suunas.

NESCAFÉ® žiedinė ekonomika

Tänased kogukonna lemmikud

Avastage veebilehelt kõige meeldivamaid artikleid
Atklājiet kafijas kultūru

Avastage rohkem artikleid teemal ...