main content
nescafe-about-us-header
Puiki kava nuo 1938 metų

NESCAFÉ istorija

NESCAFÉ istorija

1929 metais „Nestlé“ buvo mestas iššūkis padėti išsaugoti kavos pupelių perteklių Brazilijoje po Volstryto griūties. Ir „Nestlé“ šį iššūkį priėmė.

Mūsų kavos specialistas Maxas Morgenthaleris siekė sukurti puikaus skonio kavą, kurios puodeliu būtų galima pasimėgauti tiesiog įpylus vandens. Maxas ir jo komanda atsidavę dirbo siekdami atrasti naują būdą ruošti tirpią kavą, kad ši išsaugotų natūralų kavos skonį. 1938 metais jie pagaliau surado atsakymą, ir taip gimė NESCAFÉ. Naujas vardas kavos rinkoje – NESCAFÉ – atsirado pirmąsias tris „Nestlé“ raides sujungus su „café“ priesaga.
 

Mėgstamiausia kava pasaulyje

Kai 1938 m. balandžio 1 d. pirmą kartą pristatėme NESCAFÉ Šveicarijoje, visi jai prognozavo didžiulę sėkmę. Tačiau tuomet 1939 metais prasidėjo Antrasis pasaulinis karas. Karo metu NESCAFÉ kava tapo vienu iš pagrindinių maisto produktų JAV karinių pajėgų maisto daviniuose ir kariai ją dievino. Greitai, lengvai pagaminama, puikaus skonio kava.

Pasibaigus karui NESCAFÉ buvo pradėta eksportuoti į Prancūziją, Jungtinę Karalystę ir JAV, o Amerikos kariai tapo mūsų prekių ženklo ambasadoriais, skleisdami žinią, kaip jiems patinka NESCAFÉ.

Likusią 5-ojo dešimtmečio dalį NESCAFÉ populiarumas toliau augo.

Šiandien NESCAFÉ mėgaujasi daugiau kaip 180 šalių gyventojai – ji tapo mėgstamiausia kava pasaulyje.

picture1_desktop
Pasaulio viršūnėje

Ši nuotrauka buvo padaryta per 1953 metų ekspediciją į Everestą, kurios metu buvo pasiektas naujas pasaulio rekordas – ekspedicijoje dalyvavo Edmundas Hillary‘is, Tenzingas Norgay‘us ir ištikima maža NESCAFÉ skardinė.
 

picture_desktop
Į Mėnulį ir atgal

1969 metais NESCAFÉ prisijungė prie „Apollo 11“ komandos narių Neilo Armstrongo, Buzzo Aldrino ir Michaelo Collinso jų novatoriškoje misijoje. Pirmoji Mėnulyje pabuvojusi kava.

Nescafe Logo – Cup Of Respect – RGB
Kava, išauginta atsakingai

Siekiame palaikyti kavos mėgėjus visame pasaulyje. Taigi, sukūrėme NESCAFÉ planą. Taip siekiame padėti kavos augintojams susikurti geresnį gyvenimą, teikti paramą vietos bendruomenėms, įkvėpti kitą ūkininkų kartą ir visa tai daryti nesukeliant žalos mūsų planetai. Kelionė numatoma ilga, bet turime žemėlapį ir jau pajudėjome.