Esate atsijungęs
Verslumo programos su NESCAFÉ®

Pažangos skatinimas po puodelį

3 min skaityti
NESCAFÉ® buvo įkurta parduodant kavą, o šiandien bendrovė skatina talentingus jaunuolius prisijungti prie kavos verslo ne tik ūkiuose, bet ir visur, kur parduodama, patiekiama ir verdama kava. Daugelyje šalių galimybė turėti savo verslą yra būdas užsitikrinti finansinį saugumą. Net jei nėra patirties ar pradinio kapitalo, NESCAFÉ® skatina verslumą nuolat remdama pradedančiąsias kavos įmones ir didindama jų svarbą.
NESCAFÉ® verslumo programos

GERESNIO RYTOJAUS KŪRIMAS

Daugeliui kava ne tik mėgstamas gėrimas, bet ir meno forma. NESCAFÉ® nori įkvėpti kūrybingus jaunuosius žinovus mokytis ir tapti profesionaliais baristais. Daugiausia dėmesio skiriant Lotynų Amerikos šalims, mokymai apima visus kavinės veiklos aspektus, pradedant pagrindinėmis higienos taisyklėmis ir baigiant aparatų priežiūra, įrangos išdėstymu, aptarnavimo standartais ir net etiketu. NESCAFÉ® gali padėti jiems pagilinti žinias apie kavą ir paskatinti jų verslą pritaikant naujus receptus bei idėjas. „Nestlé“ jaunųjų baristų programa padeda NESCAFÉ® skatinti kultūrą ir kūrybiškumą bei šiek tiek praskaidrinti kavos pasaulį.
Baristas, kavinėje kaitinantis pieną

ŠVIESESNĖ ATEITIS JŪSŲ RANKOSE

NESCAFÉ® ne tik gamina kavą, bet ir padeda sukurti galimybes. Kamerūne NESCAFÉ® skatina jaunimo verslumą, kartu daro NESCAFÉ® produktus prieinamesnius vartotojams. Programa „Mano nuosavas verslas“, vietoje žinoma kaip MYOWBU, yra 10 metų senumo iniciatyva centrinėje ir vakarų Afrikoje. Ji leido sukurti 135 darbo vietas, kurias sudaro 124 pardavimo operatoriai ir 11 virtuvių operatorių, besispecializuojančių karštųjų gėrimų pardavimo įmonėse. Programoje gali dalyvauti visi jauni ir dinamiški 18 metų ir vyresni kamerūniečiai, o virtuvių operatoriams NESCAFÉ® siūlo komercinę įrangą ir valdymo patarimus. MYOWBU dėka NESCAFÉ® padeda kurti galimybes tiems, kurie turi savų su kava susijusių svajonių.
kavos tiekėjai

SVAJONIŲ PAŽADINIMAS KAMERŪNE

Susipažinkite su Comfort Dorkutso, kamerūniete, kuriai nesvetimas sunkus darbas. Norėdama padėti savo šeimai, ji turėjo anksti mesti mokyklą ir susirasti darbą. Vienintelė laisva darbo vieta buvo pajamų rinkėjos „nuo durų iki durų“ – sunkus darbas. 2013 m. Comfort pastebėjo Akros kavos pardavėjus, einančius per šurmuliuojančią minią, vilkinčius ryškiai raudonus marškinėlius ir parduodančius NESCAFÉ® prekystalių savininkams, pėstiesiems ir net vairuotojams. Vėliau ji sužinojo, kad daugelis šių pardavėjų buvo nepriklausomi smulkiojo verslo savininkai ir norėjo daryti tą patį. Dabar Comfort uždirba apie 200 CHF per mėnesį, gali sau leisti savarankiškai nuomotis nedidelį butą ir padėti šeimai. NESCAFÉ® tapus verslu, Comfort svajonės tapo realybe ir, tikėkimės, niekada nenustos augti.
kavos tiekėjai

PAKILIMAS MEKSIKOJE

NESCAFÉ® žino, kad net mažiausia kavinukė gali būti gero verslo šaltinis. Meksikos miestuose ir miesteliuose kavos kioskeliai yra neatsiejama kasdienio gyvenimo dalis. NESCAFÉ® susisiekia su nedidelių kavinių ar kioskų savininkais, pasiūlo investuoti į jų verslą ir paversti jį NESCAFÉ® tašku. Bendradarbiaujant su tokiu patikimu pasauliniu prekių ženklu kaip NESCAFÉ®, 2022 m. vidutinis pardavimas išaugo 170 %*! Iki šiol NESCAFÉ® padėjo verslininkams 51 įstaigoje, o per ateinančius kelerius metus planuoja plėstis. Tai tik menkas būdas, kuriuo NESCAFÉ® gali padėti. *2022 m. Meksikoje vidutinis vieno aparato našumas prekių ženklu nepažymėtose vietose buvo 27 puodeliai, o aparatų, veikiančių bendro prekių ženklo aplinkoje, našumas siekė 73 puodelius.
kavinukė

Šiandienos bendruomenės mėgstamiausi įrašai

Atraskite keletą labiausiai patikusių straipsnių iš visos svetainės
Sužinokite apie kavos kultūrą

Peržiūrėkite daugiau straipsnių apie...