Esate atsijungęs
Parama klimato kaitai atspariam ūkininkavimui

Esate tik toks didelis, koks yra jūsų mažiausias partneris

3 min skaityti
Už kiekvieno gardžios NESCAFÉ® kavos puodelio slypi ūkininkai, gaminantys jūsų mėgstamą kavą, bet tai ne visuomet paprasta. Norime padėti ūkininkams kurti atsparesnius klimato kaitai ūkius ir įveikti su tuo susijusius iššūkius. Ypač pažeidžiami NESCAFÉ® vertės grandinėse yra šimtai tūkstančių smulkiųjų ūkininkų, kurie gali atlikti svarbų vaidmenį švelninant klimato kaitą. Siekdami padėti, sukūrėme smulkiųjų ūkininkų ūkių atsparumo rėmimo programą, kurią diegdami mokome ūkininkus ir padedame jiems kurti efektyvesnius, klestinčius, atsparesnius ir tvaresnius ūkius. Galiausiai NESCAFÉ® tokia didelė tapo ne todėl, kad nekreipė dėmesio į žmones, dėl kurių visa tai įmanoma.
Parama klimato kaitai atspariam ūkininkavimui

Genialu tai, kas paprasta

NESCAFÉ® laukų programos padeda ūkininkams įgyti pranašumą, kurio jiems reikia, kad klestėtų. Hondūre padėjome ūkininkams išdžiovinti kavos pupeles naudojant saulės energiją. Šių saulės džiovyklų eksploatavimas beveik nieko nekainuoja ir padeda ūkininkams gaminti geresnės kokybės produktus. Sausų pupelių kokybė išsilaiko ilgiau, todėl ūkininkai turi daugiau laiko derėtis dėl geresnės kainos ir nuspręsti, kada geriausia parduoti. Dėl saulės džiovyklų Hondūro ūkininkai galėjo gauti 10 % didesnes kainas, o tai įrodo, kad net ir paprasčiausias pokytis gali būti labai svarbus.
NESCAFÉ® laukų programos

Svarbūs visi pasėliai

Norint sėkmingai auginti kavą, reikia auginti ne tik ją. Daugiau nei 200 NESCAFÉ® agronomų skatina ūkininkus įvairinti savo ūkius taikant metodą, vadinamą tarpinių pasėlių auginimu. Tame pačiame sklype sodindami skirtingus augalus, ūkininkai gali pagerinti dirvožemio kokybę, padidinti derlių, kovoti su kenkėjais ir susikurti daugiau pajamų šaltinių. Kai taikomi geresni tarpinių pasėlių auginimo būdai, kiekvienas augalas gali padėti kitam augalui derinant pavėsį ir organinių medžiagų kiekį dirvožemyje. Sumanus tarpinių pasėlių auginimas padeda sumažinti pesticidų poreikį ir padidina biologinę įvairovę. Sveikame ūkyje kiekvienas augalas yra svarbus ir gali padėti ūkininkams augti ir būti geresniems.
įvairinti kavos ūkius

Sėkmė darant gera

Puikios kokybės pupelių, iš kurių paruošiate tobulą kavą, auginimas yra tik dalis ūkininkų patiriamų sunkumų. Kad sėkmingai dirbtų, ūkininkams taip pat reikia įgūdžių, padedančių valdyti ūkius kaip sveiką verslą. NESCAFÉ® padeda ūkininkams įgyti verslo žinių, kuriomis siekiama ugdyti agroverslumo dvasią. Skatinimas geriau tvarkyti apskaitą padeda ūkininkams susidaryti aiškų finansų vaizdą ir priimti išmintingesnius sprendimus, susijusius su ūkiu. Augant produktyvumui, ūkininkai mato tvaraus ūkininkavimo finansinę naudą, nes daryti gera yra geras verslas.
tvarus kavos auginimas

Kiekvienas kavos puodelis gali padėti pakeisti padėtį

NESCAFÉ® žiniomis, priemonėmis ir technologijomis nori padėti ūkininkams tapti atsparesniems. Siekiame, kad iki 2030 m. daugiau nei 100 000 Meksikos, Dramblio Kaulo Kranto, Indonezijos, Kolumbijos ir Hondūro ūkininkų dalyvautų mūsų smulkiųjų ūkininkų ūkių atsparumo programoje. Nuo regeneracinio ūkininkavimo metodų mokymosi iki geresnių verslo žinių įgijimo – NESCAFÉ® įsitikinusi: kai gerai sekasi ūkininkams, klesti bendruomenės.
atsparumo programa

Šiandienos bendruomenės mėgstamiausi įrašai

Atraskite keletą labiausiai patikusių straipsnių iš visos svetainės
Sužinokite apie kavos kultūrą

Peržiūrėkite daugiau straipsnių apie...