Esate atsijungęs
Regeneracinė žemdirbystė ir NESCAFÉ® kava

Jei pupelės galėtų kalbėti

3 min skaityti
Šviežiai skrudintos pupelės, iš kurių verdame gardžią NESCAFÉ® kavą, buvo į pintinę surinktos žalios pupelės iš uogų, nuskintų nuo medžio kitame pasaulio krašte. Kasdien į NESCAFÉ® skrudinimo cechą atvežamos tonos žalių pupelių ir kiekviena jų turi savo istoriją. NESCAFÉ® nori užtikrinti, kad tai būtų tvarumo istorija, nes, jei pupelės galėtų kalbėti, norėtume išgirsti viską, ką jos turi pasakyti.
regeneracinė žemdirbystė ir kava

Kava, kuri ne tik skani, bet ir nešą gėrį

NESCAFÉ® siekia, kad iki 2025 m. 100 % kavos būtų gaunama atsakingai, palaikant geresnes darbo sąlygas ūkių šeimoms ir darbininkams, kad jie galėtų tvariai auginti derlių. Pagal tvarumo programą stebėti daugiau kaip šimtą tūkstančių ūkių penkiuose žemynuose yra nelengva užduotis, bet kai esi toks didelis kaip mes, geri darbai gali padėti pakeisti situaciją.
darbas kavos ūkyje

Kodėl svarbi dirvožemio sveikata? Kavos ateitis mums po kojomis

Auginant kavą svarbiausia yra dirvožemis. Sveikas dirvožemis ne tik padeda didinti ūkių produktyvumą, bet ir užtikrinti didesnį jų tvarumą. Sveikas dirvožemis gali sugerti anglies dioksidą, reikalauja mažiau trąšų, yra atsparesnis klimato kaitos poveikiui. NESCAFÉ® padeda keliems tūkstančiams ūkininkų pagerinti dirvožemio būklę taikant regeneracinę žemdirbystę.
Medžiai, teikiantys pavėsį kavamedžiams

Įvairovė verčia ūkį suktis

Gerai kavai užauginti reikia ne tik kavamedžių. Kad būtų sveikas dirvožemis, gyvybiškai svarbu skatinti biologinę įvairovę. Tailande ir Indonezijoje kavos augintojai sodina katekines arekas, paprikas, aitriąsias paprikas ir avokadus. Didesnė medžių įvairovė pritraukia daugiau vabzdžių, kurie apdulkina laukus ir padeda vietos laukinei gamtai. Daugiau pavėsio – mažiau herbicidų ir daugiau numestų lapų, kurie papildo dirvožemį organinėmis medžiagomis. Medžiai mažina išmetamo anglies dioksido kiekį, stabdo dirvožemio eroziją, perdirba maistingąsias medžiagas ir saugo vandens telkinius. Daugiau įvairių pasėlių reiškia daugiau parduodamų produktų ar pamaitintų vietos šeimų, be to, dėl biologinės įvairovės viskas grįžta ūkininkams, su kuriais dirbame.
žalia kavos uoga

Kavos puodelis gali pakeisti viską

Pastangos gauti kavą atsakingai ir neiškertant miškų, didinti biologinę įvairovę ir gerinti dirvožemio sveikatą taikant regeneracinę žemdirbystę padeda NESCAFÉ® būti teigiamų pokyčių varikliu. Siekiame, kad ateityje kiekvienos į mūsų gamyklą pristatytos žalios kavos pupelės kilmė galėtų būti siejama su atsakingų ūkių grupe. Dabar, mėgaudamiesi NESCAFÉ®, galite jaustis dar geriau, nes žinote, kad jūsų kavos puodelis šiek tiek geriau padeda kavos pasauliui.
kavos puodeliai

Kavos ateitisKas sekundę išgeriama daugiau nei 23 000 kavos puodelių, bet, kadangi tiek daug žmonių ja mėgaujasi, turime būti atsargūs, kad tie puodeliai neliktų tušti. Klimato kaita, pasėlių ligos, vandens trūkumas ir žmonių išvykimas iš ūkių į miestus kelia grėsmę kavos ateičiai. Jei ir toliau norime ją gerti, turime planuoti. Štai kodėl 2010 m. parengėme NESCAFÉ® planą.

Šiandienos bendruomenės mėgstamiausi įrašai

Atraskite keletą labiausiai patikusių straipsnių iš visos svetainės
Atklājiet kafijas kultūru

Peržiūrėkite daugiau straipsnių apie...