Esate atsijungęs
NESCAFÉ® patarimai dėl tvarumo

Patarimai dėl tvarumo

3 min skaityti
Jei visi imsimės nedidelių pokyčių, jie gali turėti didesnį poveikį, nei galvojame. Kiekvienas puodelis (arba kelioninis puodelis), padaugintas iš milijonų kavos mėgėjų, tampa galimybe prisidėti prie pokyčių. Toliau rasite keletą patarimų dėl tvarumo, galinčių padėti sumažinti poveikį aplinkai.
patarimai dėl tvarumo

1 PATARIMAS. IŠMANESNIS BŪDAS IŠSINEŠTI KAVĄ

Išsinešti skirtą puodelį pakeitę daugkartiniu puodeliu* galite atliekų kiekį sumažinti kaskart pripildydami jį savo mėgstama NESCAFÉ® kava. Įkvėpkite savo kolegas darbe ir skleiskite biure gerus patarimus.

*Iliustracinis paveikslėlis, NESCAFÉ® puodelis Europoje neprieinamas.

daugkartinis kavos puodelis

2 PATARIMAS. VANDENS NEREIKIA UŽVIRINTI

Geriausia temperatūra verdant NESCAFÉ® kavą yra 80, o ne 100 ºC. Ji tinkamesnė skoniui atskleisti, o išjungdami virdulį prieš užverdant taip pat taupote energiją. Ar žinote, kad virinant visą virdulį tris kartus per dieną sunaudojama maždaug 110 kWh elektros per metus? Kiekvieną kartą šildydami vandenį vos iki 80 ºC, kasmet galėtumėte sutaupyti 22 kWh, kurių pakaktų 50 colių įstrižainės LED televizoriui maitinti 1 375 valandas! Kai kitą kartą šildysite vandenį, išjunkite kaitinimo funkciją, kai tik pasirodys burbuliukai. Be to, visada stenkitės į virdulį įpilti tik reikiamą kiekį vandens. Taip paruošite geresnę kavą ir sumažinsite poveikį aplinkai.
NESCAFÉ® stiklo perdirbimas

3 PATARIMAS. GERESNIS RYTOJUS JŪSŲ RANKOSE

Perdirbimas reikalauja papildomo žingsnelio, tačiau jis gali turėti reikšmės. Ar žinote, kad perdirbant stiklinį NESCAFÉ® indelį sutaupoma iki 670 kg CO2e kiekvienai panaudoto perdirbto stiklo tonai? Jau neminint to, kad sunaudojama mažiau pirminių stiklo medžiagų. Taigi dėl perdirbimo nedideliais žingsnelis galima toli nueiti. * Europos stiklo pakuočių federacijos (FEVE, Briuselis) skaičius.
NESCAFÉ® stiklo perdirbimas

4 PATARIMAS. PADĖKITE INDELIUI GYVENTI IŠ NAUJO

Papildyti kavos indelį paprasta ir sunaudojama mažiau pakuočių. Naudodami mūsų papildymo maišelius, galite vis iš naujo naudoti stiklinį indelį. Tai 100 % tos pačios puikios kavos maišeliuose! Naudodami NESCAFÉ® papildymo maišelius, stiklinius indelius galite iš naujo pripildyti 97 % mažesniu pakuotės svoriu vienam gramui kavos, palyginti su mūsų „NESCAFÉ® Gold Blend“ 200 g indeliu. Jūsų nedideli veiksmai tikrai gali būti svarbūs. Tik nepamirškite išplauti ir išdžiovinti indelio prieš kiekvieną kartą jį papildydami.
NESCAFÉ® stiklo perdirbimas

Šiandienos bendruomenės mėgstamiausi įrašai

Atraskite keletą labiausiai patikusių straipsnių iš visos svetainės
Atklājiet kafijas kultūru

Peržiūrėkite daugiau straipsnių apie...