You are signed out
Klimatnoturīgas lauksaimniecības atbalstīšana

Tu esi tikai tik liels, cik tavs mazākais partneris

3 min
Aiz katras gardas NESCAFÉ® kafijas tases ir lauksaimnieki, kas rada jūsu iecienītāko kafiju, taču tas ne vienmēr ir viegli. Mēs vēlamies palīdzēt lauksaimniekiem kļūt elastīgākiem, saskaroties ar klimata pārmaiņām un ar to saistītajām pārmaiņām. Īpaši neaizsargāti ir simtiem tūkstošu mazo NESCAFÉ® vērtību ķēžu lauksaimnieku, kuriem var būt liela nozīme klimata pārmaiņu mazināšanā. Lai palīdzētu, esam izveidojuši programmu, lai apmācītu lauksaimniekus un palīdzētu viņiem kļūt efektīvākiem, pārtikušākiem, elastīgākiem un ilgtspējīgākiem. Galu galā NESCAFÉ® par lielu uzņēmumu kļuva, jo spēja novērtēt iesaistītos cilvēkus.
Klimatnoturīgas lauksaimniecības atbalstīšana

Vienkāršībā slēpjas izcilība

NESCAFÉ® lauku programmas dod lauksaimniekiem tiem nepieciešamās zināšanas savas uzņēmējdarbības attīstībai. Hondurasā mēs palīdzējām kafijas audzētājiem uzsākt kafijas pupiņu žāvēšanu, izmantojot saules enerģiju. Šādas žāvēšanas metodes izmantošana nemaksā teju neko un palīdz lauksaimniekiem iegūt labākas kvalitātes produktu. Žāvētas kafijas pupiņas ilgāk saglabā kvalitāti, dodot audzētājiem vairāk laika vienoties par labāku cenu un ļaujot izlemt, kad ir labākais brīdis pārdošanai. Pateicoties solārajiem žāvētājiem, Hondurasas lauksaimnieki panāca par 10% augstākas cenas, pierādot, ka pat visvienkāršākās izmaiņas var radīt reālu ietekmi.
NESCAFÉ® laukų programos

Katram augam ir nozīme

Lai būtu veiksmīgs kafijas audzētājs, ieteicams audzēt ne tikai kafiju. Vairāk nekā 200 NESCAFÉ® agronomi mudina lauksaimniekus dažādot saimniecības, izmantojot metodi, ko sauc par starpkultūru audzēšanu. Stādot dažādas kultūras vienā zemes gabalā, lauksaimnieki var uzlabot augsnes kvalitāti, palielināt ražu, kontrolēt kaitēkļus un palīdzēt radīt vairākus ienākumu avotus. Izmantojot uzlabotas starpkultūru audzēšanas metodes, kultūraugi var cits citam palīdzēt, nodrošinot ēnojumu un organisku augsnes saturu. Pārdomāta starpkultūru audzēšana samazina nepieciešamību pēc pesticīdiem un palielina bioloģisko daudzveidību. Veselīgā saimniecībā katrs augs ir svarīgs, un tas var palīdzēt lauksaimniekiem izaudzēt vairāk un labāk.
įvairinti kavos ūkius

Labi panākumi, darot labu

Izcilas kvalitātes pupiņu audzēšana, no kurām tiek gatavota jūsu ideālā kafija, ir tikai daļa no lauksaimnieku cīņas. Lai gūtu panākumus darbā, lauksaimniekiem ir nepieciešamas arī prasmes vadīt savu saimniecību kā veselīgu uzņēmumu. NESCAFÉ® palīdz lauksaimniekiem iegūt zināšanas par uzņēmējdarbību, kuru mērķis ir ieaudzināt agrārās uzņēmējdarbības garu. Veicinot lauksaimniekus labāk kārtot uzskaiti, viņiem rodas labāka izpratne par uzņēmuma finansēm un attiecīgi viņi var pieņemt pamatotākus lēmumus attiecībā uz uzņēmuma darbību. Augot produktivitātei, lauksaimnieki saskata ilgtspējīgas saimniekošanas finansiālos ieguvumus, jo darīt labu ir labs bizness.
tvarus kavos auginimas

Ikviena kafijas tase var palīdzēt radīt pārmaiņas

NESCAFÉ® vēlas palīdzēt lauksaimniekiem kļūt elastīgākiem, izmantojot piedāvātās zināšanas, rīkus un tehnoloģijas. Līdz 2030. gadam mūsu mērķis ir panākt, lai vairāk nekā 100 000 lauksaimnieku Meksikā, Kotdivuārā, Indonēzijā, Kolumbijā un Hondurasā piedalītos mūsu mazo lauksaimnieku atjaunošanas programmā. NESCAFÉ® uzskata, ka, ja lauksaimniekiem veicas labi un tie apgūst reģeneratīvas lauksaimniecības metodes un iegūst labākas zināšanas par uzņēmējdarbību, kopienas uzplauks.
atsparumo programa

Šodienas kopienas favorīti

Atklājiet mūsu mājas lapas populārākos rakstus
Sužinokite apie kavos kultūrą

Lasiet vairāk rakstu par ...