You are signed out
NESCAFÉ® ceļš uz aprites sistēmu kafijas ražošanā

DOTS DEVĒJAM ATDODAS

3 min
NESCAFÉ® ir ceļā uz aprites sistēmu, lai palīdzētu lauksaimniekiem uzlabot ūdens izmantošanas efektivitāti lauksaimniecībā un ražošanai izmantotu biodegvielu. Kā arī līdz 2025. gadam nodrošināt iepakojuma otrreizēju izmantošanu vai pārstrādāšanu. Uzlabota atkritumu apsaimniekošana, tīrāka enerģija un inovācijas palīdz panākt pozitīvas pārmaiņas.
Aprites ekonomika kafijas ražošanā

ŪDENS SPĒKS

Ūdens ir viens no pasaulē vērtīgākajiem dabas resursiem, un mūsu kafijas audzēšanai atsevišķās vietās nepieciešams liels daudzums ūdens. Uzņēmumā NESCAFÉ® mēs augstu vērtējam vietējo kopienu vajadzības pēc ūdens. Mūsdienās NESCAFÉ® palīdz lauksaimniekiem audzēt kafiju, izmantojot risinājumus, kuru mērķis ir aizsargāt ūdens resursus. Vjetnamā mēs esam palīdzējuši lauksaimniekiem apūdeņošanai izmantot par 50% mazāk ūdens nekā līdz šim, vienlaikus saglabājot nemainīgu produktivitāti, un esam nodrošinājuši viedās laikapstākļu lietotnes, kas norāda, kad atgriezt un aizgriezt krānus, tādējādi taupot ūdeni ciematos. Mūsu tuvējām kafijas ražotnēm esam palīdzējuši uzlabot ūdens izmantošanas efektivitāti, kas ļauj tām katru gadu ietaupīt ūdens daudzumu, kas līdzvērtīgs vairāk nekā tūkstoš olimpiskajiem peldbaseiniem. Mazāks ūdens patēriņš kafijas ražošanā palīdz taupīt ūdeni vietējās kopienās, kā arī vienlaikus aizsargā ūdens resursus. Tāpēc NESCAFÉ® mērķis ir arī turpmāk palīdzēt lauksaimniekiem panākt vairāk ar mazāku ūdens patēriņu.
Mažesnio vandens kiekio naudojimas kavos gamyboje

KAFIJA MŪS UZLĀDĒ, TĀPAT KĀ JŪS

NESCAFÉ® izmanto izlietotos kafijas biezumus, lai ražotu enerģiju lielākajā daļā mūsu rūpnīcu, tādējādi samazinot tonnām atkritumu un siltumnīcefekta gāzu emisiju. Tas ir vienkāršs process, kurā malta kafija, kas tiek izmantota NESCAFÉ® pagatavošanai, tiek atkārtoti izmantota kā biodegviela, lai darbinātu mūsu tvaika katlus. 2021. gadā šis aprites princips palīdzēja NESCAFÉ® novērst 245 000 tonnu CO2e no fosilā kurināmā nonākšanas atmosfērā un radīt mazāk atkritumu, kas pretējā gadījumā ar kravas automobiļiem tiktu vesti uz atkritumu poligoniem. Tāpat kā jūs, arī NESCAFÉ® rūpējas par planētu un nepriecājas par ēdiena atkārtotu uzsildīšanu.
NESCAFÉ® gamykla

LABAS LIETAS NOTIEK VAIRUMĀ

NESCAFÉ® vēlas, lai kafija būtu svaiga, un mūsu klienti būtu informēti, vienlaikus pozitīvi ietekmējot planētu. NESCAFÉ® mērķis ir nodrošināt ilgtspējīgākas kafijas burkas, kartona kārbas, kapsulas un paciņas, kas rada mazāk atkritumu, sekojot Nestlé mērķim nodrošināt 100% pārstrādājamu vai atkārtoti lietojamu iepakojumu. Jau 2025. gadā būtu jāsasniedz 95%. Atkārtoti uzpildot stikla burciņu ar NESCAFÉ® vieglajiem, mīkstajiem iepakojumiem, jūs varat palīdzēt samazināt atkritumu daudzumu, izmantojot iepakojumu, kurā uz vienu gramu kafijas tiek izlietots par XX% mazāk iepakojuma, salīdzinot ar mūsu NESCAFÉ® Gold Blend 200 g burciņu. NESCAFÉ® arī ieviesa nākamās paaudzes kafijas krūzītes, kas izgatavotas no 95% papīra un kuru pārklājumam izmantots par 50% mazāk plastmasas. Ir vēl labākas ziņas: šīm krūzītēm ir unikāls jauns dispersijas pārklājums, kas ir veidots tā, lai tas viegli izšķīstu, tāpēc tās var pārstrādāt papīra pārstrādes iekārtās kopā ar parastajiem papīra atkritumiem (protams, atkarībā no vietējiem noteikumiem). NESCAFÉ® ir apņēmies izmantot vairāk pārstrādājama papīra veikalos drukātajām reklāmām. Un NESCAFÉ® burku vāciņos tagad ir 20% pārstrādātas plastmasas, izmantojot masas bilances metodi. Visas šīs iniciatīvas palīdzēs Nestlé sasniegt mērķi līdz 2025. gadam par 1/3 samazināt neapstrādātas plastmasas daudzumu. Ja esi tik liels kā NESCAFÉ®, katra pozitīva pārmaiņa palīdz panākt izmaiņas.

Attiecībā uz vieglo, mīksto iepakojumu katram tirgum būs jānosaka, cik daudz tas palīdz samazināt iepakojuma svaru atbilstoši vietējām krājumu pārvaldības prasībām. Piemēram, Eiropā tie ir 97%

NESCAFÉ® perdirbamos arba daugkartinės pakuotės

PALĪDZIET NESCAFÉ® PADARĪT PASAULI MAZLIET LABĀKU

NESCAFÉ® iedvesmo mainīt to, kā kafija tiek audzēta, iegūta, ražota, iepakota un patērēta. Katru reizi, kad baudāt savu iecienītāko NESCAFÉ®, jūs atbalstāt globālu iniciatīvu, lai palīdzētu videi un iedvesmotu citus darīt to pašu. Ar katru dienu NESCAFÉ® pietuvojas aprites ekonomikai.
NESCAFÉ® žiedinė ekonomika

Šodienas kopienas favorīti

Atklājiet mūsu mājas lapas populārākos rakstus
Atklājiet kafijas kultūru

Lasiet vairāk rakstu par ...