Esate atsijungęs
NESCAFÉ® ir „Rainforest Alliance“ partnerystė

Kartu esame geresni

3 min skaityti
Kiekvieną kartą, kai mėgaujatės gardžiu NESCAFÉ® kavos puodeliu, atminkite, kad tai tūkstančių unikalių kavos ūkių bendrų pastangų rezultatas. Norint padėti pagerinti pragyvenimo šaltinius, kur tik įmanoma, labai svarbu žinoti apie šių ūkių dinamiką. Siekdama šio tikslo, 2014 m. NESCAFÉ® suvienijo jėgas su „Rainforest Alliance“. Kartu sukūrėme NESCAFÉ® pokyčių teorijos planą, kuriame apibrėžtas numatomas teigiamas poveikis. Dabar jis yra mūsų stebėsenos ir vertinimo priemonių rinkinio pagrindas ir numato mūsų pagrindinės veiklos šioje srityje pažangą. NESCAFÉ® gal ir daug žino apie kavą, bet visada pravartu sulaukti pagalbos, kad taptume dar geresni.
Partnerystė su „Rainforest Alliance

Teigiamų permainų receptas

Kiekvienam geram receptui sukurti reikia kruopštumo, dėmesio ir tikslių matavimų. NESCAFÉ® poveikio vietoje vertinimas prasideda nuo grynųjų ūkio pajamų įvertinimo ir ūkininkų pragyvenimo šaltinių iš kavos ir kitų kultūrinių augalų vertinimo. Toliau vertinamas mūsų poveikis ūkininkaujančioms šeimoms. Galiausiai, siekiant stebėti anglies dioksido kiekio mažinimą, matuojami tokie aspektai kaip dirvožemio sveikata, biologinė įvairovė ir vandens parametrai. Tai padeda NESCAFÉ® glaudžiai bendradarbiauti su ūkininkų grupėmis ir išsiaiškinti jų požiūrį, suprasti jų iššūkius ir priimti praktinius sprendimus, padedančius kurti tvarią ir regeneracinę naudą, kuria siekiama pagerinti pragyvenimo šaltinius ir gamtinius išteklius.

Nuoroda: https://www.rainforest-alliance.org/business/tailored-services/partnerships-for-success-monitoring-and-evaluation-with-NESCAFE/

Dirvožemį analizuojančios rankos laboratorijoje

Kuo daugiau žinome, tuo geresni esame

Nesvarbu, kiek gero manote darantys, sunku tiksliai pasakyti neturint patikimų duomenų. Artimas bendradarbiavimas su „Rainforest Alliance“ padeda „NESCAFÉ® įvertinti visas visame pasaulyje vykdomas laukų programas, kurių rezultatai yra matomi. Turėdami šių žinių, galime dalytis, vertinti, tobulinti ir pritaikyti savo veiklą, siekdami ilgalaikės naudos šimtams tūkstančių kavos augintojų.
„Rainforest Alliance“ logotipas

5 žvaigždučių pelnymas Meksikoje

Stebėdama ir vertindama, NESCAFÉ® ne tik švelnino lapų rūdžių krizės poveikį Meksikoje 2014 m. Tuomet kalbėjomės su ūkininkais, kad sužinotume, ką dar galėtume padaryti. NESCAFÉ® parūpino 37 milijonus lapų rūdims atsparių kavos sodinukų daugiau nei 33 000 kavos augintojų, susidūrusių su dideliu ligos protrūkiu. Mūsų duomenys leido nustatyti, kurių veislių išgyvenamumas siekė 93 %, o produktyvumas padidėjo 50 %. Po to NESCAFÉ® komandų vadovai surengė mokymus vietoje ir daugiau investavo į ūkių darbo jėgą. Juk reikia ir gerų duomenų, ir gerų pokalbių, kad būtų pasiektas ilgalaikis teigiamas poveikis.
lapų rūdims atsparūs kavos sodinukai

Apskaita Vietname

Negalite gerai išspręsti problemos, jei nesuprantate jos esmės. Vietname NESCAFÉ® norėjo pagerinti ekonomiškai pažeidžiamų kavos augintojų, susiduriančių su didelėmis gamybos sąnaudomis, neveiksmingu drėkinimu ir priklausomybe nuo vienos kultūros, pragyvenimo šaltinius ir produktyvumą. NESCAFÉ® padėjo tiekdama 9 milijonus sodinukų daugiau nei 14 000 ūkininkų, kad šie padidintų derlių, taip pat rengė žemės ūkio praktikos, pavyzdžiui, tarpinių pasėlių auginimo, mokymus ir mokė finansinio raštingumo bei apskaitos. 2020 m. 89 % Vietnamo ūkininkų, dalyvaujančių NESCAFÉ® laukų programoje, vedė finansinę apskaitą, kuri pasirodė esanti naudinga. Geriau tvarkydami apskaitą ir turėdami derlingesnius sodinukus, ūkininkai investavo į savo laukus ir dėl sumaniau valdomo drėkinimo bei pasėlių įvairinimo padidino produktyvumą, todėl gavo daugiau pajamų. Nuostabu, kaip organizuotumas gali pakeisti situaciją.
NESCAFÉ® laukų programa

Šiandienos bendruomenės mėgstamiausi įrašai

Atraskite keletą labiausiai patikusių straipsnių iš visos svetainės
Sužinokite apie kavos kultūrą

Peržiūrėkite daugiau straipsnių apie...